Witam nowych użytkowników

Awatar użytkownika
badman
Kontaktowanie:

Re: Witam nowych użytkowników

Postautor: badman » 29 kwie 2015, 13:49

przepraszam ale ja też jestem z Twojej okolicy ;)

Awatar użytkownika
g4ever
Kontaktowanie:

Postautor: g4ever » 29 kwie 2015, 14:05

badman pisze:przepraszam ale ja też jestem z Twojej okolicy ;)

Dokładnie gdzie? Do bb mam rzut beretem :)

Awatar użytkownika
Really

Postautor: Really » 29 maja 2015, 12:36

Witam serdecznie
Prawdopodobnie już kiedyś pojawił się na forum człek z podobną historią. Mianowicie ponad rok temu ktoś znajomy rzucił mi hasło reprap z linkiem do wiki. Zajrzałem o co chodzi no i zaszokowała mnie ilość informacji, oraz że kompletnie nic z tego nie rozumiałem ;). Drukarkę "normalną" ogarniam, więc jak to możliwe że kolejny wymiar w druku to informacyjny i techniczny "kosmos" ..... Jak już pozbierałem koparę z wrażenia przystąpiłem do studiowania informacji, filmików itp. w wolnych chwilach przeglądanie reprapforum , stron producentów , aż dotarłem tutaj i postanowiłem się zarejestrować - czyli jakiś rok temu. Wybrałem model od którego zacznę i... trochę mnie codzienność zabrała a temat druku 3d poszedł w odstawkę. Aż tu nagle parę dni temu kolega opowiada o swojej nowej pracy - cięcie stali plazmą, wycinanie laserowe, i nawet zaproponował że może mi coś wyciąć z "nierdzewki". W momencie jak to powiedział pojawiły mi się zdjęcia MendelMaxa 2.0 przed oczami chyba jako kolejny poziom od MM 1.5 do którego się kiedyś szykowałem. Tak więc przejrzałem forum raz jeszcze i nie przedłużając : Cześć Bartek mam na imię / Wrocław 71 / Really moja ksywka ale to już inna bajka / troszkę w elektronice dłubie /instalacje akustyczne nagłośnienie -tym się zajmowałem kiedyś / jak już się określę który model chcę budować to od razu się melduje , zwłaszcza że skompletowanie części i skłądanie to nie jest etap którego się obawiam. konfiguracja i praca z takim oprogramowaniem to dla mnie nowy całkowicie temat więc mam nadzieję że będę mógł liczyć na pomoc doświadczonych kolegów. Jak za długie przywitanie to wybaczcie , kolejne posty postaram się konkretniej pisać , a Wam życzę miłego dnia :D

Awatar użytkownika
Markos

Postautor: Markos » 29 maja 2015, 14:19

Najwyższy czas, żeby rozpocząć budowę ;). Witamy na forum :piwo:.
Drukarka P3Steel
Moja mała twórczość :)

zdzban
Kontaktowanie:

Postautor: zdzban » 29 maja 2015, 15:13

Nie taki diabeł straszny, Wszystkiego się nauczysz a wiedzy nigdy nie jest za dużo :D
Pozdrawiam Feniks-3D - części reprap

Awatar użytkownika
Really

Postautor: Really » 29 maja 2015, 15:32

Markos pisze:Najwyższy czas, żeby rozpocząć budowę ;). Witamy na forum :piwo:.

Aa i kolegę właśnie miałem zamiar zapytać w poniedziałek (czekam na wycenę ramy która już dziś nie dojdzie na pewno) o eblaszki.pl bo w sumie od tygodnia przymiarkę robię pod p3steel , tak więc przenoszę się z tym na temat odpowiedni. 8-)

Laki600

Postautor: Laki600 » 11 lip 2015, 17:50

Witam wszystkich serdecznie,

Widzę że nie jestem sam w BB, dobrze wiedzieć.

Pozdrawiam Emil

Awatar użytkownika
Baqsthc

Postautor: Baqsthc » 05 gru 2015, 2:02

Witam wszystkich, wpadłem do was z innego forum w sprawie poszukiwania informacji, więc przy okazji się przywitam :) może i by się ktoś z Legnicy znalazł? :)

Wróć do „Informator”