Drukarka FLEXA / 3novatica

pathryk

Re: Drukarka FLEXA / 3novatica

Postautor: pathryk » 14 wrz 2014, 22:52

ok, ok. Jużsię nie czepiam, powiedz tylko, dlaczego prowadnice na ukos nie zdały egzaminu, bo to bardzo ciekawe. (Nie widziałem, żeby gdzieś takie zastosowanie było)

Awatar użytkownika
Fabrykator.pl
Kontaktowanie:

Postautor: Fabrykator.pl » 14 wrz 2014, 23:06

Zdały egzamin, ale bardzo ciężkie jest zachowanie wszystkich kątów blach współpracujących, szczegolnie gdy są gięte na krótkich odcinkach. W ostateczności trzeba poświęcić sporo czasu aby wszystko dobrze ustawić (co w produkcji masowej nie może mieć miejsca). Prowadnice na płasko miałem zastosowane w CUBO i to mam już przetrenowane - szybki montaż i 100% powtarzalności w produkcji co jest bardzo ważne.

Awatar użytkownika
STELMI
Kontaktowanie:

Re: Drukarka Profabb / 3novatica

Postautor: STELMI » 15 wrz 2014, 6:22

pathryk pisze:Nie problem, po prostu z jednej strony Krzysztof śmieje się z wystartowania PrCoPrint na indiegogo (także nie pochwalam tego startu), a z drugiej strony przyjeżdża prezes firmy na targi z nieumiejętnością obsługi produkowanego sprzętu.

jakby nie patrzeć wystawiając swoją drukarkę w Kielcach również nie potrafiłem jej samemu uruchomić, ale fakt, że nie wystawiałem jej jako firma, czy produkt do sprzedaży, a zostałem poproszony o pokazanie jej szerszemu gronu czy będzie działać czy nie. Sukcesem dla mnie jest to, że na dniach druku moja drukarka po raz pierwszy najpierw przepuściła tworzywo a potem coś wydrukowała (tu podziękowania za pomoc dla Imrahila i Syntetycznego ;) ).

drygol

Postautor: drygol » 15 wrz 2014, 7:19

Mam w sumie glupie pytanko . Dlaczego w sumie redukowales wage ?
Wyprowadzcie mnie z bledu jezeli sie myle - to nie jest tak ze im drukarka ciezsza tym stabilniejsza a zatem mniej drgan przy wiekszych predkosciach ?

Awatar użytkownika
Fabrykator.pl
Kontaktowanie:

Postautor: Fabrykator.pl » 15 wrz 2014, 8:04

'Prawda co piszesz i to jest zachowane, jednak spokojnie można było najgrubsze formatki zmienić na alu. Nadal ma swoją "słuszną" wagę. Najważniejsze, aby w pełnym pakiecie wysyłkowym nie przekraczać 30kg. Paczki tych gabarytów, powyżej 30kg to już niestety paleta, a to się nie kalkuluje, szczególnie w wysyłkach poza granicę naszego kraju.

drygol

Postautor: drygol » 15 wrz 2014, 10:40

Aaa no tak ! nieglupie :D
Juz przez chwile myslalem ze jakas inna przyczyna jest.

Awatar użytkownika
Fabrykator.pl
Kontaktowanie:

Postautor: Fabrykator.pl » 15 wrz 2014, 10:51

I choć niektórzy mi zarzucają, że prowadzę jakąś chorą walkę z Zortraxem, to obie drukarki ładnie razem prezentują się na stoliku :)
Załączniki
drukarki.jpg

Awatar użytkownika
SWJ

Postautor: SWJ » 15 wrz 2014, 11:09

Black or White ???
// Jarek

=========

... nie tylko drukowanie..

Awatar użytkownika
robertm

Postautor: robertm » 15 wrz 2014, 11:21

z góry piszę to jest żart ..

jak patrzę na tą fotkę widzę parę młodą,
ona w białej sukni - on w czarnym smokingu,
ona z dużym posagiem choć z ludu pochodzi, on nowobogacki wysokie mniemanie o sobie,
ona ciut większa ale kształtnie zarysowana on w prawdzie smukły i przystojny ale widać, że jeszcze nie doświadczony,
ona chętna i gotowa on a to po kablu nie może, a to znów różnorodność "pokarmu" mu szkodzi ...

ale myślę, że jak to każde małżeństwo z czasem się dotrą :D
____
A wszystko Cokolwiek czynicie, z duszy czyńcie, jak dla Pana, nie dla ludzi, świadomi,
że od Pana otrzymacie zapłatę w dziedzictwie, bowiem Panu, Chrystusowi, służycie. Kol 3,23-24

Awatar użytkownika
MiniK

Postautor: MiniK » 15 wrz 2014, 15:07

Robert teraz to pojechałeś grubo :-)
Jak dla mnie obie prezentują się świetnie. Zortrax wydaje się bardziej kompaktowy, zapewne również przez kolorystykę. Flexa wg mnie ma mocniejszy charakter i ciekaw jestem czy będzie kontynuacja stylistyki w następnych modelach lub w rodzinie produktów. Ocena to oczywiście kwestia gustu, o tym się nie dyskutuje.
Czy Flexa będzie oferowana w różnych kolorach ? Wiecie coś na ten temat ?

Wróć do „FLEXA”