Ciecie kosztow

Patryk2134

Ciecie kosztow

Postautor: Patryk2134 » 13 maja 2017, 19:11

Ja wiem, że Euroimpex rozpowszechniają rozmaite oprogramowania, w tym np. takie, gdzie można zwiększyć i usprawnić tempo pracy całego hardware- od drukarek, przez skanery i po ksero. Tnie się koszty maksymalnie jak się da, więc chyba się opłaca. Akurat z usług tej firmy nie korzystałem osobiście, ale mam znajomego, który jest zakręcony na punkcie wszelkiego typu optymalizacji i on mi o tym wspomniał.

Michał86

Re: Ciecie kosztow

Postautor: Michał86 » 13 maja 2017, 19:17

Też ich polecam! Kiedyś miałem problem z pracownikami. Mam kilkuosobową działalność, może jestem zbyt łatwowiernym przełożonym, ale taka już moja natura…miałem do swoich pracowników pełne zaufanie, aż pewnego dnia okazało się, że w bardzo głupi sposób mnie narażają na koszty. Może wydawać się to trochę zabawne, ale drukowali w biurze masę materiałów. Na tusze i papier szły mi tygodniowo naprawdę duże sumy. Zastanawiałem się o co chodzi i w końcu odkryłem, w czym tkwi problem. W pewnym momencie, żeby już mieć pewność, że nie wydaje pieniędzy na marne zainstalowałem specjalne oprogramowanie. To jest program dedykowany od Euroimpex. Oni są producentem oprogramowani, które nazywają się documaster. Świetna sprawa,bo nie tylko urządzenia działają sprawnie, oszczędnie, ale i ja mogę sobie kontrolować wszystko zdalnie. Wreszcie widzę różnice w kosztach sprzed kilku miesięcy a teraz…bez porównania!

Wróć do „Skanery 3D i skanowanie”