Pomoc w reaktywacji RapCrafta (Omni3D) w szkole, w Lublinie

Szukasz pomocy sąsiada w kalibracji drukarki? Zadaj tutaj pytanie
Awatar użytkownika
pawel_cd3d
Kontaktowanie:

Pomoc w reaktywacji RapCrafta (Omni3D) w szkole, w Lublinie

Postautor: pawel_cd3d » 24 lut 2015, 19:15

Skontaktowała się z nami pewna szkoła z Lublina (szczegóły na PW), która nieopatrznie posłuchała rady firmy komputerowej wyposażającej ją w sprzęt i zakupiła RapCrafta autorstwa Omni3D. Niestety jak to zwykle bywa, od pół roku nie jest w stanie sobie z nią poradzić. Urządzenie było już dwukrotnie na naprawach gwarancyjnych (które są tyle warte co sam sprzęt) i szuka pilnie pomocy w kwestii próby uratowania tej konstrukcji.

Jeżeli ktoś byłby zainteresowany nawiązaniem współpracy z tą szkołą, proszę o kontakt na PW lub adres e-mail: konsultacje@centrumdruku3d.pl. My z uwagi na profil prowadzonej działalności nie pomożemy, a myślę że warto chociaż spróbować. Bądź co bądź to szkoła (wprowadzona przy zakupie w błąd przez przypadkowego resellera, który sam nie jest świadomy co sprzedał).
CENTRUM DRUKU 3D
We`re #1 so why try harder...

madman

Re: Pomoc w reaktywacji RapCrafta (Omni3D) w szkole, w Lubli

Postautor: madman » 25 lut 2015, 0:19

Paweł jutro (chociaż to już dzisiaj) odezwę się do Ciebie w tej sprawie
"- Ciemna druga strona jest. - Nie marudź Yoda, tylko jedz tosta."

Niemożliwe jest zbudowanie niezawodnego urządzenia - głupcy są zbyt pomysłowi. Prawa Murphy'ego

Awatar użytkownika
ptrkchn

Postautor: ptrkchn » 28 lut 2015, 3:35

Inicjatywa naprawdę świetna, szkoda że wyszło jak wyszło. Życzę owocnej współpracy z madman'em :)
:twisted: :twisted: :twisted:

Anxles

Postautor: Anxles » 28 lut 2015, 21:53

ja mam rapcrafta, przerobilem go tak ze przywoicie dziala, ale niestety moglbym police dopiero w czerwcu jak bede w kraju.

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Wróć do „Pomoc Lokalna”