Pomoc Łazy Raszyn , Piaseczno

Szukasz pomocy sąsiada w kalibracji drukarki? Zadaj tutaj pytanie
freitag

Pomoc Łazy Raszyn , Piaseczno

Postautor: freitag » 23 gru 2014, 12:44

Witam,
Od czasu wypadku na motorku poszukuję jakiegoś hobby dla siebie, Zainteresowałem się drukiem 3D, a że wręcz uwielbiam robić wszystko sam "tymi rencami" chciałbym drukarkę również wykonać. Oczywiście projekt i budowa przeszła by przez krytykę forum, ale o ile część mechaniczną ogarniam i nie będzie dla mnie problemem jej wykonanie bez względu jaki by to projekt nie powstał. Niestety wiek już nie ten i mimo moich usilnych starań. Muszę się przyznać do ograniczenia, bo nie ogarniam części "elektromicznej" drukarki. Czy jest ktoś w mojej okolicy, kto pomugłby mi poskładać elektronikę do drukarki i odpalić ją, lub chociaż wytłumaczył jak "chłopu na rowie" jak to zrobić?
pozdrawiam Irek

kopara00

Re: Pomoc Łazy Raszyn , Piaseczno

Postautor: kopara00 » 05 sty 2015, 19:07

niestety do łazów nie pojadę, ale wszystko mogę wytłumaczyć przez internet.Zapraszamdo wiadomości prywatnej.
Pozdrawiam!

Awatar użytkownika
evrybadykombinerki

Postautor: evrybadykombinerki » 05 sty 2015, 20:17

Ciekawe,
Ja mam trochę problem odwrotny :) Mechaniki nie mam kiedy zrobić, a elektronika i komponenty do dwugłowicowej drukarki od roku czekają na zabudowanie..
Nie wiem czy mój pomysł jest jakiś rozwojowy ale może byśmy jakoś połączyli siły? (Jestem z Mokotowa, zmotoryzowany i podjechać dałbym radę w razie czego).
-Jaką elektronikę zamierzasz użyć? Doświadczenie mam w elektronikach klasy Unique One itp.
-Mogę np. drukować części do drukarki, projektować to w 3D no i oczywiście służyć radą..
-To czego mi brakuje to solidniejszych narzędzi żeby coś przytrzymać, uciąć, wygiąć itp. Dlatego budowa stanęła..

W razie zainteresowania prosiłbym o kontakt na:
euroreprap[at]euroreprap.eu (obecnie strona nie działa z racji przebudowy sklepu)
Pozdrowienia
Wojciech

freitag

Postautor: freitag » 06 sty 2015, 0:16

Witam,
Dziękuję kolegom Kopara00 i evrybadykombinerki za chęć udzielenia pomcy początkującemu. Na pewno skorzystam z Waszego doświadczenia i należy się wielkie :piwo:. Garaż pełny gratów więc.... Jeszce raz dziękuję i
pozdrawiam Irek

Wróć do „Pomoc Lokalna”