Zotrax czy Zotrax a potem Prusa ?

kredka

Zotrax czy Zotrax a potem Prusa ?

Postautor: kredka » 01 paź 2017, 22:26

Moj pierwszy post, wybaczcie brak ogonkow.
Potrzebuje drukarke ktora bedzie drukowac precyzyjnie i estetycznie i w miare szybko(mozliwie gladko,
bez widocznych warstw). Nie chce zbytnio koncentrowac sie na budowie drukarki poniewaz mam wieksze
problemy do przebrniecia ze swoim projektem.

Czy to jest realne kupic Zortrax wcisnac drukuj i zajac sie innymi rzeczami czy lepiej mimo wszystko kupic prusa i3 mk2s kit
zlorzyc samemu ale tez nie grzebiac sie w tym do pozoimu szukania czesci, tak tylko zeby miec ogulna wiedze a potem kupic drukarke
klasy Zotrax? Obawiam sie ze kazda drukarka nawet dobra jak to maszyna z elementami mechanicznymi predzej czy pozniej
sie popsuje, gwarancja wygasie i co dalej. Z drugiej strony moze zanim gwarancja wygasnie za rok(nie wiem ile ta drukarka ma gwarancji)
klasa dzisiejszych drukarek za 2tys $ bedzie juz standartem dostepnym za 2000 zl i dzisiejsze problemy z drukiem benda juz piesnia przeszlosci.

Co sadzicie, da sie ominac nauke, czy tak czy siak trzeba przejsc przez skladanie?

Bende wdzieczny za podpowiedzi bo ogladnalem juz tony recenzji i wypowiedzi na forum sa tak zroznicowane ze jestem kompletnie
zdezorientowany.

Wróć do „Ogólnie”