[NIEPOLECAM] Lenko Invest/Manufatura

xuavo
Posty: 1
Rejestracja: 03 lis 2017, 15:29

[NIEPOLECAM] Lenko Invest/Manufatura

Postautor: xuavo » 03 lis 2017, 15:32

Miałem nieprzyjemność współpracować z Panem Szymonem Dej z Sosnowca/Czeladzi/Katowice i odradzam jakiekolwiek interesy z nim. Posiada kilka firm, więc łatwo na niego trafić: Lenko Invest, Lenko Manufaktura, RevoTech3d.

W dużym skrócie osoba wzięła pieniądze w postaci towaru w zamian za wykonanie usługi cięcia laserem CO2, potem w następstwie rozmowy zmienionego na frezowanie, wszystko na stopie "koleżeńskiej". Przy każdym kontakcie przesuwał termin wykonania, w momencie gdy puściły mi nerwy kontakt został zerwany. Pan Szymon przez pół roku nie potrafił wykonać 20 minutowego zlecenia, pieniędzy oraz zamówienia oczywiście brak. Kwota śmieszna bo 150zł, ale pokazała, że nie jest osobą odpowiednią do robienia interesów i i marnuje tylko czas. Po postraszeniu policją stwierdził, że mam dopłacić jeszcze 100% bo zlecenie wykonał i nagle wystawił fakturę, ciekawe bo po roku czasu nie widziałem żadnego dowodu potwierdzającego jego słowa.

Tydzień po dodaniu opinii o jego firmach w sieci, czyli przed chwilą próbował nawiązać kontakt grożąc prokuraturą i opiniami na mój temat w sieci.
Ja sumienie mam czyste, żałuję jedynie, że nie napisałem o tym na forum od razu.

Pozdrawiam

Wróć do „Firmy Polecane/Niepolecane”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość