AgriTech - Polecam

Vinci3D

AgriTech - Polecam

Postautor: Vinci3D » 22 gru 2015, 10:18

Chciałbym polecić firmę, która wycięła ramę ze Stali Nierdzewnej najtaniej z pośród około 20 wycen jakie otrzymałem.
U Nas było trochę zamieszania, bo zamawialiśmy 2 projekty do 2 różnych osób, ale ogólnie myślę, że nie powinno być problemów, a jak nawet to dość szybko je rozwiązują, szybko odpowiadają na maile, także kontakt na +.

Z racji, iż nie tak łatwo ich znaleźć (ja się dowiedziałem od użytkownika forum) podaję dane tej firmy, jakby ktoś chciał wycenić Swój projekt i sprawdzić ceny :
PPHU Agritech Piotr Gawędzki
Zwierzyniec 70
05-250 Radzymin
NIP 546-131-54-02
e-mail: agritech@op.pl
telefon : 660 268 120

Wszystko przyszło bardzo profesjonalnie zapakowane, dobra jakość, wykonują także grawer na zamówienie i cięcie ze stali czarnej, nierdzewnej, aluminium (o tylu wiem).
Ogólnie polecam, z moich informacji jeszcze kilka osób z forum korzystało z ich usług, więc mogą się wypowiedzieć ;).
Dziękuję i Pozdrawiam
Vinci3D

Awatar użytkownika
kopytko

Re: AgriTech - Polecam

Postautor: kopytko » 22 gru 2015, 10:24

Potwierdzam, bardzo duża dokładność wycięcia, nawet te małe zakola techniczne sa idealnie odwzorowane:)
:arrow: Pozdrawiam Patryk.
Aktualne drukarki:
:idea: Prusa i3 półakryl 10mm :idea: Prusa i3 w wersji p3steel v1.00 :idea: Prusa i3 2 wersji p3steel v4.00 long :idea: Replicator 1 by CTC

Wróć do „Firmy Polecane/Niepolecane”