FlameRunner/filasklep.pl - polecam

Awatar użytkownika
Markos

FlameRunner/filasklep.pl - polecam

Postautor: Markos » 25 mar 2015, 16:19

Od użytkownika FlameRunner zakupiłem zestaw plastików do Prusy. Kontakt mogę ocenić na bardzo dobry, szczegóły dogadane szybko i konkretnie. Jedyne potknięcie to opóźniona wysyłka o czym jednak zostałem wcześniej poinformowany. Dodatkowo sprzedający zrehabilitował się za swój błąd gratisem. Tutaj szacunek dla FlameRunner'a za to, że liczy się z danym słowem i bierze konsekwencje na klatę :git: .
Co do jakości samych plastików to są porządnie wykonane, zresztą niech zdjęcia mówią same za siebie ;) .
Będąc strasznie drobiazgowym, można by się było przyczepić do paru rzeczy (strzałki na zdjęciach). Biorąc jednak pod uwagę, że są to drobne niedociągnięcia nie wpływające na użytkowanie, a po złożeniu drukarki będą niewidoczne to nie mają one jak dla mnie wpływu na pozytywne wrażenie wywarte przez pozostałe części (zwłaszcza X-Endy i koła zębate).
Za opakowanie też plusik :D .

Ostatecznie podsumowując: Polecam!

Zdjęcia plastików:
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Drukarka P3Steel
Moja mała twórczość :)

FerG

Re: FlameRunner/filasklep.pl - polecam

Postautor: FerG » 10 kwie 2015, 23:01

Również polecam tego użytkownika, szybko, sprawnie i wysoka jakość :)

Awatar użytkownika
Way

Postautor: Way » 17 sie 2016, 9:37

Polecam, kupiłem 1kg filamentu Pet-G oraz próbki ABSu+ i Pet-G a w gratisie dostałem próbkę HIPSa.

Dzięki
Corexy X3D XL

sylas11

Postautor: sylas11 » 17 sie 2016, 11:33

Również polecam, zamówiłem kilka kilogramów filamentów DD PLA i PET-G do nowozbudowanego Grabera i3, otrzymałem też próbki ABS. Wszystkie wysokiej jakości, na porządnych szpulach. Zamówienie zrealizowane ekspresowo (paczkomat), profesjonalnie zapakowane. Z pewnością zamówię w przyszłości.

afgmakow

Postautor: afgmakow » 24 paź 2016, 20:08

Właśnie otrzymałem zębatki wraz z gratisami za które serdecznie dziękuję .

Sprzedawca ma bardzo profesjonalne podejście do sprawy , polecam serdecznie

Adikss

Postautor: Adikss » 05 lis 2016, 0:13

Jestem zaskoczony profesjonalizmem realizacji zamówienia. Błyskawiczna wysyłka , świetny system powiadomień i gratis do zamówienia. Szczerze polecam sprzedającego :)

porlock

Postautor: porlock » 14 maja 2017, 14:23

A ja nie polecam, do transakcji nie doszło. Sprzedający przemądrzały, traktuje potencjalnego klienta protekcjonalnie i lekceważąco, nie chętny do pomocy a można by powiedzieć ze nawet chamski.

Wróć do „Firmy Polecane/Niepolecane”