Zbiór przydatnych tematów przy budowie drukarki

Proste sprawy niekiedy potrafią być trudne - zajrzyj do tematu Pierwsze Kroki
Awatar użytkownika
moonkiller

Re: Zbiór przydatnych tematów przy budowie drukarki

Postautor: moonkiller » 27 sie 2016, 11:06

Ja bym to nazwał "kradzieżą intelektualną" bo tylko z tym mi się to kojarzy.

Awatar użytkownika
robertm

Postautor: robertm » 27 sie 2016, 12:37

Panowie ale o czym tu rozmawiamy Krzysiek "przekazał" prawo własności forum dla 3novatica i bez względu na to, że to boli teraz 3novatica może zrobić z tym co chce. To samo będzie dalej jeśli forum zostanie sprzedane prawa te zostaną przeniesione na kolejnego właściciela.

Proszę także sprawdźcie dokładnie jakie tematy zostały "przywłaszczone" - są to posty dotyczące produktów firmy 3novatica - od GATE 1 wzwyż.
____
A wszystko Cokolwiek czynicie, z duszy czyńcie, jak dla Pana, nie dla ludzi, świadomi,
że od Pana otrzymacie zapłatę w dziedzictwie, bowiem Panu, Chrystusowi, służycie. Kol 3,23-24

Awatar użytkownika
Artu

Postautor: Artu » 27 sie 2016, 14:49

robertm pisze:Proszę także sprawdźcie dokładnie jakie tematy zostały "przywłaszczone" - są to posty dotyczące produktów firmy 3novatica - od GATE 1 wzwyż.

Ale kto inny jest ich autorem, a zupełnie kto inny się pod nimi podpisuje :evil:
Ja rozumiem Robercie, że musisz tak pisać, ale nie wmawiaj ludziom, że czarne jest białe :o
Pozdrawiam, Artur

Awatar użytkownika
Chemik72

Postautor: Chemik72 » 27 sie 2016, 16:07

Niestety ale tak to u nas jest całkowity brak skrupułów i POSZANOWANIA cudzej pracy :evil:
Drukarki:
PRUSA i3 MGN
SAIZEX 3D MINI
Projekty:
SAIZEX 3D 40%
FREZARKA-PROXXON MF70-CNC 98%

Awatar użytkownika
Artu

Postautor: Artu » 27 sie 2016, 16:14

Przy takim "dziwnym" podejściu właściciela, forum umrze tak jak swojego czasu umarło forum Rc-Cam.pl Rozpadło się ono również z powodu "dziwnych działań" właściciela forum. Na szczęście powstało (jak i w przypadku druku 3D) nowe forum Rc-FPV.pl i ma się ono dobrze, bowiem jego właściciel ma "normalne podejście" :git:
Pozdrawiam, Artur

Awatar użytkownika
zelek93

Postautor: zelek93 » 28 sie 2016, 8:42

Nie wiem o co spina, dla mnie to forum było padliną już od dawna, fakt faktem jest tu dość dużo wartościowej wiedzy no ale powstaje dużo blogów o druku, które tą wiedzę kumulują w wpisach. Co do praw, jeśli Krzysiek się ich zrzekł to może tylko postękać bo prawnie nic już nie może zrobić na tym etapie. Ja już tu nie zaglądam bo juz nie ma po co :bania:

mscichu

Postautor: mscichu » 28 sie 2016, 10:33

Autorskie prawa osobiste są niezbywalne. Nikt nie może się podpisać pod czyjąś wartością intelektualną. Właściciel forum musi określić kto jest autorem tekstu. Zbyć można resztę praw autorskich. Nawet przy podpisaniu umowy o przekazaniu wszelkich praw autorskich i własnościowych twórca dzieła się nie zmienia.

Garreth
Kontaktowanie:

Postautor: Garreth » 31 sie 2016, 13:51

robertm pisze:Proszę także sprawdźcie dokładnie jakie tematy zostały "przywłaszczone" - są to posty dotyczące produktów firmy 3novatica - od GATE 1 wzwyż.

Co za różnica czego dotyczą te posty? Może wszystkie posty o produktach 3novatica przywłaszczycie?:) Świństwo po prostu, prawdopodobnie też niezgodne z prawem.

Wróć do „Pierwsze Kroki / Pytania początkujących”