Zbiór przydatnych tematów przy budowie drukarki

Proste sprawy niekiedy potrafią być trudne - zajrzyj do tematu Pierwsze Kroki
lamvak

Re: Pierwsze Kroki

Postautor: lamvak » 06 paź 2012, 19:36

Super! Dobrze wiedzieć, bo jeszcze się tylko zastanawiałem czy o czymś nie zapomniałem (a 'propos tych elementów) ;)
Dzięki
Nie skrob po kaptonie...
Sam jesteś pokaptonem!

zarol

Postautor: zarol » 30 sty 2013, 22:48

Jak wgrać firmware? Instrukcja w pakiecie.
Brak strony pod tym linkiem?

oskar

Postautor: oskar » 30 sty 2013, 23:04

Napisz jaką masz elektronikę, a poza tym to zapraszam do działu elektronika -> wybierasz poddział Twojej elektroniki i tam wszystko jest opisane

zarol

Postautor: zarol » 31 sty 2013, 21:53

Jeszcze nie mam. Jestem "dziewicą" :bania: Wczoraj zakupiłem 1st zestaw w życiu i czekam 8-) Teraz czytam całe forum i oglądam foty o co kaman, aby sprawnie poszło mi składanie i odpalenie. Ale mam mały mętlik nie powiem bo brak mi zestawu. Jak dotrze to będzie łatwiej :? :roll: :?: Ale jak by co to widze że forumowicze pomogą to kilka nocek zarwane i będziem drukować jak ta lala :git: Pozdrawiam :mrgreen:

oskar

Postautor: oskar » 31 sty 2013, 22:39

Dasz radę. To nie takie trudne:)

Awatar użytkownika
skawikk
Kontaktowanie:

Postautor: skawikk » 01 lut 2013, 0:13

mojeszyk pisze:To nie takie trudne:)

Bo pęknę... :bania: :bania: :bania:
FabLab Kielce
Dni Druku

My Mendel hates me. With reciprocity.

"- Zginiemy!! Zaraz zginiemy!! Aaaaaa!!
- Masz na to wpływ?
- ?! Nie..
- To przestań wrzeszczeć, panika i tak nic nie pomoże. Lepiej siądź i podziwiaj widoki."

zarol

Postautor: zarol » 01 lut 2013, 6:49

:?:

oskar

Postautor: oskar » 01 lut 2013, 8:31

skawikk pisze:Bo pęknę... :bania: :bania: :bania:

Po 14 miesiącach walki już z innej perspektywy się na to patrzę:) :bania:

Awatar użytkownika
skawikk
Kontaktowanie:

Postautor: skawikk » 01 lut 2013, 10:27

zarol pisze::?:

Chodzi o to, że w trakcie będziesz tak skołowany, że czasem myśląc, że wiesz jak coś zrobić będzie zupełnie odwrotnie... Na początku jest sporo wiedzy do przyswojenia i uporządkowania, a to robi problem, zawsze, ale tylko przez chwilę. I przejść przez ten etap jest trrudno.. Sam miałem tak, że w trakcie budowy na dwa tygodnie Mendę zostawiłem, bo nie miałem sił i chęci. A teraz spędzam z nią więcej czasu niż z kimkolwiek w domu;D

I jak widzę tekst, że to "nie takie trudne", pisany do świerzaka to płaczę ze śmiechu;) Oczywiście w pozytywnym tego sformułowania znaczeniu;) Bo trudne jest, bardzo, na początku. Potem idzie z górki i daje od zarąbania satysfakcji;D
FabLab Kielce
Dni Druku

My Mendel hates me. With reciprocity.

"- Zginiemy!! Zaraz zginiemy!! Aaaaaa!!
- Masz na to wpływ?
- ?! Nie..
- To przestań wrzeszczeć, panika i tak nic nie pomoże. Lepiej siądź i podziwiaj widoki."

zarol

Postautor: zarol » 01 lut 2013, 11:46

To moze ktoś zrobi jakiś taki prosty tutorialik jak sie co nazywa co jest co i kiedy co po czym sie wgrywa. Najbardziej mi tu brakuje co sie kiedy i za pomocą czego wgrywa. Za pomocą jakich programików i prosty ich opis bo widze np: kalibrowanie ze mam to i to wpisać ale w jaki programie i w ktorym miejscu i jak tam dojść to juz nie ogarniam. My śle że dam rade ale narazie ćwicze na sucho :oops: :lol: Bez urażania kogokolwiek ale post pierwsze kroki zawiera mase informacji ale bez ładu i składu :cry: Jak sie to czyta z 20 raz to sie juz ogarnia co i jak ale i tak brak szczegółów które by tworzyły jedną całość. Jako nowy użytkownik forum który napewno będzie potrzebował pomocy mogę sie zadeklarować że po ukońćzeniu mojej drukarki zrobie taki tutorialik:) jako wkład włacny :D

Wróć do „Pierwsze Kroki / Pytania początkujących”