Biznes 3D opłacalność?

Proste sprawy niekiedy potrafią być trudne - zajrzyj do tematu Pierwsze Kroki
Czerstwy

Re: Biznes 3D opłacalność?

Postautor: Czerstwy » 02 sty 2014, 5:25

To już zależy jakie cele sobie (i drukarce) postawi, jak będą trafiały w rynek, klienci się znajdą. Tylko trzeba wiedzieć co się chce robić. Ja w przyszłości chciałbym coś otworzyć, mam wizje co to mogło by być, ale potrzebuje czasu na zapoznanie się z tym na co jest zapotrzebowanie, oswoić się z maszynami CNC, nabrać doświadczenia w projektowaniu etc. etc. Także nie na dziko bo kasę dają i w ogóle, bo w tej chwili gdybym miał założyć działalność, nawet nie wiem na co bym ją wydał:P

marekzwawy

Postautor: marekzwawy » 08 sie 2017, 13:15

Myśląc o własnym interesie powinno się pamiętać także o materiałach reklamowych, które są praktycznie niezbędne do pozyskiwania następnych klientów.
Doskonałymi materiałami reklamowymi są między innymi:
kalendarze reklamowe, teczki reklamowe z nadrukiem a także clipboardy, a wszystko to można nabyć w drukarni drukpolska.pl

mczay

Postautor: mczay » 09 lip 2018, 18:22

Myślę, że podstawą każdego biznesu są pracownicy. Teraz, gdy w Polsce pojawiło się tylu obywateli Ukrainy, warto zdecydować się na zatrudnienie pracowników z Ukrainy. Szukając firmy, która specjalizuje się w rekrutacji pracowników z Ukrainy, warto jest zgłosić się do http://www.pracowici.pl/pracownicy-ukra ... dzoziemca/

Wróć do „Pierwsze Kroki / Pytania początkujących”