Panel dotykowy i Teensylu

oskar

Re: Panel dotykowy i Teensylu

Postautor: oskar » 19 maja 2013, 22:24

I już lżej na sercu :)

wulfnor

Postautor: wulfnor » 19 maja 2013, 23:32

sorka w takm razie. Ani tego złacza od karty ani panelu w tej wersji nawet nie trzymałem w reku.

Awatar użytkownika
Fabrykator.pl
Kontaktowanie:

Postautor: Fabrykator.pl » 20 maja 2013, 7:01

Luz, dlatego piszę, że kosmetyka. Przesunęły Ci się 2 sygnały o 1 pin niżej na karcie SD. Dopiero to zauważyłem, jak ściągnąłem rozpiskę pinów karty SD i microSD. I dla potomności gdyby ktoś poszukiwał - opis wyprowadzeń z karty.
Załączniki
sd i microSD.png

dominique

Postautor: dominique » 04 wrz 2013, 10:23

Witam serdecznie. Kilka miesięcy temu dołączyłem do grona szczęśliwców posiadających swoją drukarkę 3d. Początki były "wymagające" ale warto było posiedzieć trochę nad budową a potem drukowaniem. Ekspertem nie jestem ale dzięki forum udało się w miarę szybko osiągnąć przyzwoitą jakość wydruków. Od niedawna zacząłem udoskonalać drukarkę o takie elementy jak obudowy, amperomierze, włączniki itp. Teraz przyszedł czas na panel dotykowy. Do rzeczy. Mam elektronikę teensylu + panel dotykowy z czytnikiem kart i jedno do drugiego nie pasuje (wtyczki chyba do sunbeam z tego co widać na schematach). Wtyczka 20 żyłowa. Nie chcę dzwonić w tej sprawie bo po to jest forum, że jak kiedyś ktoś będzie potrzebował to kolejny problem będzie rozwiązany. Na forum jest mało informacji dotyczących podłączenia z teensylu. Elektronikiem nie jestem a podłączyć to muszę. Może ktoś pomoże...

dominique

Postautor: dominique » 16 wrz 2013, 17:27

Instrukcje dostępne na stronie, linki na forum... wszystko jest a szukałem długo...jak mogłem to przeoczyć...nie było tematu :git:

dominique

Postautor: dominique » 14 paź 2013, 18:53

A u mnie coś nadal nie gra. Walczę kolejny dzień z podłączeniem panelu dotykowego do teensylu i lipa. Sprawdziłem fizyczne połączenia miernikiem i wszystko ok. Po wgraniu firmware i wybraniu swoich parametrów do mojej drukarki wyświetlacz wygląda normalnie ale temperatury są już błędnie podawane do tego są zamienione temperatury z hot beda i ekstrudera oraz nie ma komunikacji z kartą SD i brak sterowania choćby ruchem silników. Za to przy sterowaniu silnikiem włącza mi się grzanie hotendu...o co chodzi? Firmware wzięty z forum (dla panelu dotykowego i teensylu). Zapomniałem o czymś czy czeka mnie masa grzebania w firmware?

kuba

Postautor: kuba » 28 sty 2014, 16:13

czy taki panel można gdzieś nabyć i po ile? W ofercie sklepu widzę tylko PCB do budowy panela ale ja potrzebuję gotowego do podłączenia.

Awatar użytkownika
Fabrykator.pl
Kontaktowanie:

Postautor: Fabrykator.pl » 28 sty 2014, 16:33

Mam jeszcze 1 sztukę - mogę oddać za 180 zł

Wróć do „Teensylu”