SunBeam c - wielkość pola roboczego

iridius

SunBeam c - wielkość pola roboczego

Postautor: iridius » 15 paź 2014, 13:19

Witam
Czy w firware (Smoothieware) mogę określić wielkość pola roboczego drukarki? Nie widzę żadnego parametru który by tym sterował.
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Fabrykator.pl
Kontaktowanie:

Re: SunBeam c - wielkość pola roboczego

Postautor: Fabrykator.pl » 15 paź 2014, 13:26

Sunbeam C nie pracuje na smoothie. Na smoothie pracuje Sunbeam 2.0

Awatar użytkownika
imrahil
Kontaktowanie:

Postautor: imrahil » 15 paź 2014, 13:38

jeśli jednak chodziło o 2.0 i Smoothieware to pole robocze ustawiasz w hoście (Yarrh, Pronterface, etc)
autorzy Smoothie mają kompletnie w pompie pole robocze i limity programowe i nic Cię nie powstrzyma przed wjazdem w ramę :twisted:

w najnowszych buildach jest co prawda opcja xxx_limit_enable ale to nie to samo :-/
pozdrawiam
Jarek

iridius

Postautor: iridius » 15 paź 2014, 14:14

imrahil pisze:jeśli jednak chodziło o 2.0 i Smoothieware to pole robocze ustawiasz w hoście (Yarrh, Pronterface, etc)
autorzy Smoothie mają kompletnie w pompie pole robocze i limity programowe i nic Cię nie powstrzyma przed wjazdem w ramę :twisted:

w najnowszych buildach jest co prawda opcja xxx_limit_enable ale to nie to samo :-/

Heh oczywiście chodziło mi o 2.0 C :mrgreen:
Dzięki za info. myślałem że jest jakaś opcja zdefiniowania wielkości pola (na stałe) na poziomie firmware.

PS. Właśnie wjechałem na ramę, przy 2.5 Nm i efekt był spektakularny :twisted: , przynajmniej przetestowałem wytrzymałość konstrukcji :lol:
Pozdrawiam

Wróć do „Sunbeam”