Fabrykator.pl - komercja i cenzura

Awatar użytkownika
Fabrykator.pl
Kontaktowanie:

Re: Fabrykator.pl - komercja i cenzura

Postautor: Fabrykator.pl » 29 kwie 2016, 22:20

Jeśli padło tu o mnie to już odpisuję:

1. Jak widać kogoś z "branży" bardzo boli że powstał Fabrykator i robi wszystko aby tam nikt nie zaglądał. Mnie to w sumie cieszy, bo to znak, że ktoś się bardzo boi tego co na Fabrykatorze będzie publikowane i w jakiej formie.
2. Julian2000, który rozpoczął temat, pisze z różnych adresów IP, rejestruje się na forach różnymi adresami mailowymi - ma zatem coś BARDZO do ukrycia.
3. Z firmą Plastspaw nie mam nic wspólnego i nie zarabiam w ten sposób, a dowodem mogą być moje niezbyt fajne wypowiedzi na temat ich nowego produktu jakim jest płytka Gekonweld.

Do Fabrykator-a dokładam z własnej kieszeni i nikt mi za to nie płaci i nie sponsoruje. Jak ktoś ma coś jeszcze do powiedzenia, to niech pisze jawnie, a nie z różnych IP, różnych maili ukrywając swoją tożsamość.

Zatem uznaję, że to co robimy, czyli tworzenie takiej platformy jak Fabrykator jest bardzo dobrym krokiem dla naszej społeczności :mrgreen:

Mix

Postautor: Mix » 29 kwie 2016, 22:36

krzysztof (Fabrykator.pl) - napisz jasno: czy na forum Fabrykator.pl są w końcu kasowane posty które nie są "na rękę" jednemu z administratorów prowadzących firmę związana z branża druku 3D?

Awatar użytkownika
Fabrykator.pl
Kontaktowanie:

Postautor: Fabrykator.pl » 29 kwie 2016, 22:46

Skasowałem (JA A NIE KTO INNY) posty tegoż Juliana który się tu produkuje, a to tylko dlatego, że jest człowiekiem, który nie potrafi się zachować. Nie dość że obraża innych, to jeszcze ton jego wypowiedzi jest poniżej pasa (dosłownie) i nie mają one nic wspólnego z tematami.

To jedna z jego wypowiedzi, która się jeszcze w śmietniku uchowała - proszę podziwiajcie twórczy umysł.
julian.JPG

http://fabrykator.pl/board/viewtopic.php?f=97&t=152

Tak jak napisałem - Fabrykator to platforma niezależna - myślę, że skoro udało mi się tak długo utrzymać Reprapowo bez reklam i komercji, to raczej jestem osobą wiarygodną w tym co mówię i piszę.

Aktualnie też zablokowałem IP tego człowieka, bo to co sobą prezentuje, to typ najgorszy z możliwych - nie lubię anonimów do tego wnoszących chaos.
Ostatnio zmieniony 29 kwie 2016, 22:51 przez Fabrykator.pl, łącznie zmieniany 2 razy.

Mix

Postautor: Mix » 29 kwie 2016, 22:49

W końcu jakieś konkrety i się jakoś sytuacja klaruje ... może to szansa na skrócenie tego tematu :roll:

Awatar użytkownika
Fabrykator.pl
Kontaktowanie:

Postautor: Fabrykator.pl » 29 kwie 2016, 22:54

I aby jeszcze nie było niedomówień, to inne teksty tegoż Juliana moderował rownież Imrahil (osoba bardzo niezależna, bardzo znana również z Reprapowa) - oto dowód. przy okazji tez możecie podziwiać twórczość Juliana.

Tu jak widać pytanie dotyczyło "Propozycji rozszerzenia oferty sklepu Blackfrog.pl" na forum Firmowym sklepu Blackfrog.pl (bo udostepniamy taką możliwość, aby firmy mogły mieć własne podfora) - wycinka poszła na prośbę właściciela sklepu Blackfrog.pl
julian2.JPG

Awatar użytkownika
Artu

Postautor: Artu » 29 kwie 2016, 22:58

Skończcie karmić trolla. Troll bez "pokarmu" sam zdechnie :git:
Pozdrawiam, Artur

Awatar użytkownika
Julian2000

Postautor: Julian2000 » 29 kwie 2016, 23:04

Fabrykator.pl pisze:I aby jeszcze nie było niedomówień, to inne teksty tegoż Juliana moderował rownież Imrahil (osoba bardzo niezależna, bardzo znana również z Reprapowa) - oto dowód. przy okazji tez możecie podziwiać twórczość Juliana.

Super, pokzał Pan prawie wszystkie moje posty za wyjątkiem jednego - usuniętego, o którym od poczatku piszę. A było to o tym, że Plastspaw obraziłby się, gdyby Pan nie odciał się od recenzji Fibera.

Podsumowując napisałem krytyczny komentarz o recenzji Virgin71, Pan to skomentował, ja na to odpowiedziałem, po czym Pan moją odpowiedź usunął. Dlaczego Pan to zrobił? Żeby sponsor się nie skrzywił to czytając?

A teraz wyciąga Pan wcześniejsze posty nie mające ze sprawą nic wspólnego i pisze bzdury że Fabrykator komuś zagraża... To forum ma 130 użytkowników - komu może zagrażac?

Awatar użytkownika
Chemik72

Postautor: Chemik72 » 29 kwie 2016, 23:13

daj se już spokój gościu :x

no jak Prusak świętej pamięci :evil:
Drukarki:
PRUSA i3 MGN
SAIZEX 3D MINI
Projekty:
SAIZEX 3D 40%
FREZARKA-PROXXON MF70-CNC 98%

jankess0493

Postautor: jankess0493 » 29 kwie 2016, 23:36

Julian2000 pisze:
Fabrykator.pl pisze:I aby jeszcze nie było niedomówień, to inne teksty tegoż Juliana moderował rownież Imrahil (osoba bardzo niezależna, bardzo znana również z Reprapowa) - oto dowód. przy okazji tez możecie podziwiać twórczość Juliana.

Super, pokzał Pan prawie wszystkie moje posty za wyjątkiem jednego - usuniętego, o którym od poczatku piszę. A było to o tym, że Plastspaw obraziłby się, gdyby Pan nie odciał się od recenzji Fibera.

Podsumowując napisałem krytyczny komentarz o recenzji Virgin71, Pan to skomentował, ja na to odpowiedziałem, po czym Pan moją odpowiedź usunął. Dlaczego Pan to zrobił? Żeby sponsor się nie skrzywił to czytając?

A teraz wyciąga Pan wcześniejsze posty nie mające ze sprawą nic wspólnego i pisze bzdury że Fabrykator komuś zagraża... To forum ma 130 użytkowników - komu może zagrażac?

Ale z czym masz dokładnie problem? Jest to forum Krzysztofa, które jest jego własnością. Jak będzie chciał, to usunie wszystkie posty.
Tak samo, może współpracować, zgarniać miliony za opinie, reklamę itp. i mi by to bardzo pasowało, bo jest to osoba, która robi wszystko dobrowolnie (pomaga, doradza, prowadzi forum) i za to jaki jest, należy mu się to, bo w druk 3D i jego rozwój, włożył wiele czasu, pracy i nerwów. Nikt mi nic z portfela nie zabrał za to, że wypowiadam się na jego forum, a nawet jakby była taka potrzeba, to z wielką chęcią dorzuciłbym się groszem.

Po za tym, dalej nie rozumiem o co chodzi z tym, że nie pasuje Ci to, że forum niby nie jest niezależne. Jeśli jakiś produkt jest dobry, wart polecenia i właściciel jakiegoś forum, ma tak samo dobre zdanie na temat tego produktu jak setki innych osób i podzieli się opinią na własnych śmieciach, to już od razu skreśla to niezależność owego forum?
Jeśli w jakiś sposób przez to czujesz, że Twoja firma zajmująca się tą samą kategorią sprzedaży itp. traci, to zrób coś, co będzie lepsze, innowacyjne, coś co będzie chciał każdy mieć, aby osoby mające forum, też dobrze mówiły o Twoim produkcie.

babinicz

Postautor: babinicz » 30 kwie 2016, 0:28

Stary dobry Krzysztof :bania:
Ostatnio zmieniony 30 kwie 2016, 0:55 przez babinicz, łącznie zmieniany 4 razy.

Wróć do „Archiwum forum”