Re: Konkurs listopadowy - przeniesiony do nowego tematu

picapau

Postautor: picapau » 05 gru 2014, 20:42

Wow, człowiek chciał zobaczyć jak się potoczył konkurs, rzadko organizowany ale zawsze w wąskim gronie drukarzy. Gdy Krzysiek bardzo słusznie to zablokował to się rozpętała gówno burza i to szeroko komentowana przez osoby, które gdyby nie ten konkurs prędko by tu nie zawitały. Panowie z rc brawo prawdziwa gimbusiarnia z was wyszła i podejście godne politowania, co dziwi bo o awatarach widać, że powinniście być dorosłymi i odpowiedzialnymi ludźmi a jak widać tak nie jest.
Co do zrzutu, który dalł Krzysiek to mam nadzieję, że jak ktoś z rc forum wystawi na wasz konkurs drona z paroma ledami kupionymi na swiatelka.pl to stamtad wpadną ludzie i was przegłosują, no bo ich jest 9000 a was 2400.

Awatar użytkownika
Artu

Postautor: Artu » 05 gru 2014, 20:50

krzysztof pisze:Model quadro jest bardzo fajny i nikt nie neguje tego projektu. Chodzi tylko i wyłącznie o głosowanie, które nagle przybrało trochę niefajną formę. I nikt nie mówi tu o 2-3 założonych kontach, ale o nagłej "fali" w dniach 3-4 grudnia.
memberlist.php?start=2450

To jeszcze podaj ilu z tej "fali zarejestrowanych" oddali głos na Marcina. Najlepiej scrinshot. Bo jak ja przeczytałem info o konkursie (a zaglądam na forum dosyć często), to Marcin miał 17 głosów, a zarejestrowało się 35 osób.

krzysztof pisze:Artu, masz nadal możliwość zagłosowania na ten projekt jako forumowicz zarejestrowany 30 dni.

Już nie mam ochoty uczestniczyć w sterowanym konkursie

picapau pisze:Panowie z rc brawo prawdziwa gimbusiarnia z was wyszła i podejście godne politowania, co dziwi bo o awatarach widać, że powinniście być dorosłymi i odpowiedzialnymi ludźmi a jak widać tak nie jest.

My przynajmniej mamy awatary z naszymi twarzami, bo się ich nie wstydzimy :P Niezależnie od tego jak wyglądamy :lol:
picapau pisze:Co do zrzutu, który dalł Krzysiek to mam nadzieję, że jak ktoś z rc forum wystawi na wasz konkurs drona z paroma ledami kupionymi na swiatelka.pl to stamtad wpadną ludzie i was przegłosują, no bo ich jest 9000 a was 2400.

I gwarantuje Tobie, że z takiego powodu konkurs nie był by przerwany.
Pozdrawiam, Artur

Stronk

Postautor: Stronk » 05 gru 2014, 21:44

To konkurs na model który jest trudny w druku i wymaga doświadczenia a czy ktoś kto nigdy nie drukował może oceniać coś o czym nie ma pojęcia?, ja bym jeszcze prosił o zdjecia z etapów druku zeby było widac jak powstawał wydruk modele z kilku cześci sa łatwiejsze do druku od jednoczęściowych skomplikowanych figur

picapau

Postautor: picapau » 05 gru 2014, 21:47

Artu pisze:Już nie mam ochoty uczestniczyć w sterowanym konkursie
Wszystko było ok z konkursem dopóki link do niego nie zjawił się w obcym miejscu. Po tym faktycznie stał się sterowany.

Artu pisze:
picapau pisze:Panowie z rc brawo prawdziwa gimbusiarnia z was wyszła i podejście godne politowania, co dziwi bo o awatarach widać, że powinniście być dorosłymi i odpowiedzialnymi ludźmi a jak widać tak nie jest.

My przynajmniej mamy awatary z naszymi twarzami, bo się ich nie wstydzimy :P Niezależnie od tego jak wyglądamy :lol:

Mam przez to rozumieć, że nie mam awatara bo się wstydzę własnej twarzy? Wierzę w twoją inteligencję i potraktuję to zgodnie z ostatnią emotikoną jako żart.

Artu pisze:
picapau pisze:Co do zrzutu, który dalł Krzysiek to mam nadzieję, że jak ktoś z rc forum wystawi na wasz konkurs drona z paroma ledami kupionymi na swiatelka.pl to stamtad wpadną ludzie i was przegłosują, no bo ich jest 9000 a was 2400.

I gwarantuje Tobie, że z takiego powodu konkurs nie był by przerwany.

To proponuję zorganizować taki konurs u siebie i zobaczyć jak wygrywa ktoś kto ma więcej znajomych. Tutaj natomiast uszanować zdanie gospodarzy, że to nie fair zwoływać kumpli aby zagłosowali.

Awatar użytkownika
Artu

Postautor: Artu » 05 gru 2014, 21:49

Stronk pisze:To konkurs na model który jest trudny w druku i wymaga doświadczenia...

Pokaż mi taki zapis w regulaminie konkursu :o
Pozdrawiam, Artur

lem

Postautor: lem » 05 gru 2014, 22:01

picapau za takie teksty powinieneś dostać bana, po co to obrażanie?
Ktoś chyba nie wziął pod uwagę korzyści z takiego rozwiązania. Dodatkowa reklama, modelarze to grupa pasjonatów, część z nich ma już Wasze drukarki, a przynajmniej Krzysztofa. Często kolejni kupują na podstawie opinii swojego kolegi, a tak sytuacją z blokowaniem zrobiono antyreklamę. Szkoda, bo projekt jest super jak i pozostałe w konkursie. Jakby nie było to chodzi o propagowanie druku 3D - zapytajcie sponsorów jeśli macie wątpliwości :-)

picapau

Postautor: picapau » 05 gru 2014, 22:07

No pewnie bana, nie ostrzeżenie tylko od razu bana i usunięcie konta! Dodatkowo liścia gdybym mial czelność się pojawić na jakiś targach 3d albo pokazach modeli.
Czym obraziłem, gimbusiarnią? Sorry tak opis się ciśnie na usta widząc podejście z zrzutu ekranu.

A co do reklamy to tak faktycznie to zdrowe podejście kupić jakąś gorszą i droższą drukarkę bo się na Krzysztofa obraziło, już nie ściemniajcie. Modelarze znają drukarki od dawna.

lem

Postautor: lem » 05 gru 2014, 22:42

Jakiś nadpobudliwy jesteś. Przeczytaj raz jeszcze mój post, nie napisałem nic o obrażaniu. Jakość i cenę weryfikuje rynek i nie mam tu nic do drukarek Krzystofa, bo czytam forum od dawna i jego konstrukcje mi się podobają.

picapau

Postautor: picapau » 05 gru 2014, 22:47

No przecież:
lem pisze:picapau za takie teksty powinieneś dostać bana, po co to obrażanie?
Ktoś chyba nie wziął pod uwagę korzyści z takiego rozwiązania. Dodatkowa reklama, modelarze to grupa pasjonatów, część z nich ma już Wasze drukarki, a przynajmniej Krzysztofa. Często kolejni kupują na podstawie opinii swojego kolegi, a tak sytuacją z blokowaniem zrobiono antyreklamę. Szkoda, bo projekt jest super jak i pozostałe w konkursie. Jakby nie było to chodzi o propagowanie druku 3D - zapytajcie sponsorów jeśli macie wątpliwości :-)

ale ok EOT.

Awatar użytkownika
Fabrykator.pl
Kontaktowanie:

Postautor: Fabrykator.pl » 05 gru 2014, 22:59

Zamykam temat bo nic nowego się nie wniesie do niego a zaczyna się to niefajnie czytać.
Zapraszam wszystkich chętnych do głosowania. 161 osób z forum ma tam przyznany już dostęp.

Wróć do „Archiwum forum”