Fabrykator.pl - komercja i cenzura

Awatar użytkownika
virgin71

Re: Fabrykator.pl - komercja i cenzura

Postautor: virgin71 » 30 kwie 2016, 22:47

Pozwolę sobie zauważyć 3 rzeczy:
1. Hasła nigdy nie są trzymane w postaci jawnej, zatem nie ma co się spinać.
2. Posty Juliana 2000 zostały również usunięte z CD3D, zapewne ze względu na to, że są po prostu na niskim poziomie. Na reprapy.pl postanowiono go nie karmić.
3. Kolega Julian2000 skrytykował mój test, którego nawet nie przeczytał. Stwierdził, że test jest sponsorowany, pomimo, że [spoiler], testowany przeze mnie filament nie jest wart swojej ceny i odradzam jego zakup dla jego unikalnej cechy.

stasiek

Re: Fabrykator.pl - komercja i cenzura

Postautor: stasiek » 01 maja 2016, 22:09

Ten cały Julian200 - co prócz trolowania zrobił?
Rozumiem parcie na robienie zamieszania i idealnie pasuje Dżulian2k do tego - ale forum to, jak sie rejestrowałem było dla ludzi chcących pobawic sie z drukiem 3D
Wszystko pięknie i ładnie ale nie potrafię zrozumieć jak w ogóle bierzemy pod uwagę słowa człowieka która nawalił 3posty i wszystkie w tym temacie - stan na chwile obecna (wybaczcie ale nie chce mi się bawić w zrzuty ekranów dla dokomunetacji tego)
Typ jak widać po jego postawie jest tylko od robienia "gównoburzy" - możemy mu klaskać i się cieszyć z "klaunów w cyrku" - tylko po co? Jak widać po wpisach w tym temacie niektórzy się ciesza z takiego "pajaca"

Wróć do „Archiwum forum”