Zlęcę Przerobienie I3 steel na grawerke CNC

Czyli robimy porządki na regałach :)
juniort

Zlęcę Przerobienie I3 steel na grawerke CNC

Postautor: juniort » 30 gru 2016, 18:20

Zbudowałem w zeszłym roku drukarke 3D na stalowej ramie prusa steel. Chciałbym ją przerobić na frezarką + grawerkę stołową CNC. - do detali max 100x100 x 10 . Do wycinania sklejki. Mam dremela z tzw kablem przedluzajacych który robiłby za wrzeciono - i sama masa by nie obciazala ramy.

Dodatkowo - fajnie jakby mozna zainstalowac czujnik płaskości - znaczy do korekcji nie plasko umocowanej sklejki - wazne przy grawerowaniu

Trzeba by było ogarnąć stół roboczy + mocowanie - aby jakos mocowac sklejke / male detale aluminiowe.

+ trochę kabelki w elektronice - bo brakowało czasem styku.

Konfiguracja i przetestowanie - + sprawdzenie czy aktualne silniki NEMA daja rade + male szkolenie z dobranego oprogramowania

Szukam osoby która za PLN by to ogarnela - niestety sam ze wzgledu na prace i dziecko nie dam rady.

Za fajnie wykonana prace oprocz PLN dam pudlo czesci do budowy praktycznie calej drukarki.

Kontakt adam.pitrip@gmail.com

Jestem z Poludnia Polski ale duzo jezdze po Polsce takze mozemy sie jakos umowic.

Wróć do „Sprzedam / Oddam / Zamienię / Usługi”