Zmiana w ogrodzie

Tematy różnej treści, nie zawsze związane z drukarkami
roksanaszczep

Zmiana w ogrodzie

Postautor: roksanaszczep » 16 kwie 2018, 12:45

Cześć,

Piszę do was z dość nietypowym pytaniem. Mianowicie chodzi o to, że żona prosiła mnie abym stworzył jej blisko domu ogród zimowy, teraz pytanie ile kosztuje ogród zimowy? Jestem całkowitym amatorem jeśli chodzi o takie rzeczy i nie mam żadnej wiedzy ani umiejętności budowlanych. Więc potrzebuję dowiedzieć się ile mam szykować pieniędzy. Będę musiał też wynająć jakąś firmę do stworzenia tego projektu. Żona bardzo mnie prosiła o to więc chciałbym sprawić jej miłą przyjemność. Będę zobowiązany za jakąkolwiek pomoc. Jeśli ktokolwiek kojarzy markę, która wykonuję profesjonalnie takie rzeczy, to będę również wdzięczny za informację.

misi3k

Re: Zmiana w ogrodzie

Postautor: misi3k » 19 cze 2018, 12:45

chcecie coś zmienić? ja ostatnio bardzo funkcjonalne i tanie meble kupiłam w jednym ze sklepów ogrodniczych z https://askdom.pl/baza-firm/specjalisci ... grodniczy/ Polecam każdemu :D

domi78

Postautor: domi78 » 27 lip 2018, 14:19

Ostatnio koleżanka mi poleciła dobrych projektantów ogrodów jakoś mi się nie chciało uwierzyć że są tak dobrzy. No ale sama się przekonałam po opiniach tej firmy i po wykonaniu świetnej roboty w moim ogródku i w środku. Najważniejsze chyba to jest kontakt z nimi dogadanie i ogólnie doradztwo ich. http://www.line-design.pl/ - profesjonalnie podchodzą do każdego klienta. Potrafią zrobić wszystko możesz im wszystko zlecić od samego początku do końca oni to wykonają. Naprawdę warto i polecam.

salonik

Postautor: salonik » 07 sie 2018, 8:43

Ogród zimą to już chyba tylko lodowisko :) .

Wróć do „Na Każdy Temat”