Kantor internetowy czy indywidualne inwestowanie?

Tematy różnej treści, nie zawsze związane z drukarkami
roksanaszczep

Kantor internetowy czy indywidualne inwestowanie?

Postautor: roksanaszczep » 06 mar 2018, 12:29

Dzień dobry!

Na fali sukcesów BitCoin'a zainteresowałem się walutami, ale skłaniam się raczej ku tym "historycznie nieco bardziej ugruntowanym". W sumie podoba mi się koncepcja prowadzenia kantoru walut i chciałbym wiedzieć jakie są Państwa odczucia w tym temacie. Macie jakieś świetne przykłady takiego biznesu? Chciałbym zostać w przyszłości liderem walut w Polsce

mozajka

Re: Kantor internetowy czy indywidualne inwestowanie?

Postautor: mozajka » 20 cze 2018, 10:13

Możesz zobaczyć brokera Forex na Cinkciarzu - https://cinkciarz.pl/forexhttps://cinkciarz.pl/forex na początek jeśli nie potrafisz ocenić ryzyka i zaczynasz. Dużo osób tak inwestuje swoje pieniądze i jeśli mają wiedzę to dobrze na tym wychodzą.

Aviator1

Postautor: Aviator1 » 27 cze 2018, 13:40

Moim zdaniem to jest zadanie dla specjalisty z tej dziedziny. Dzięki temu można sobie oszczędzić wielu trudności i czasu.
Zadanie wykonane, wszystko skończone. Cieszę się, że jesteś tutaj ze mną Samie. Tutaj, w ostatniej godzinie świata.

Centyk

Postautor: Centyk » 28 cze 2018, 10:05

Świetny przykład? Cinkciarz.pl. Z tego co kojarze zaczynali od zwykłego kantoru, a teraz są jednym z najbardziej rozpoznawalnych kantorów online. Ostatnio nawet wprowadzili inne usługi - przekazy walutowe, płatności czy forex. Także jak widzisz, możliwości są spore, tylko obawiam się, czy nie obudziłeś się z tym pomysłem trochę za późno :p

Wróć do „Na Każdy Temat”