Hej co byście chciały dostać pod choinkę na święta ?

Tematy różnej treści, nie zawsze związane z drukarkami
27waygraphge

Hej co byście chciały dostać pod choinkę na święta ?

Postautor: 27waygraphge » 17 lis 2017, 11:54

To już za miesiąc. Co byście chciały w tym roku ? Mi się marzą perfumy crystal noir i prostownica

bczkix1
Kontaktowanie:

Re: Hej co byście chciały dostać pod choinkę na święta ?

Postautor: bczkix1 » 20 lis 2017, 16:53

hmmm..... jakiś zarąbisty komplet sexy bielizny, o tak! prezent dla niej, a przyjemność dla dwojga No ja dostałam porządne okulary na rocznicę, bardzo się cieszyłam więc jak najbardziej dla mnie OK. Jestem praktyczna więc ucieszyła mnie też bardzo bielizna termiczna (jestem zmarzluchem), ucieszyłyby mnie na pewno takie duże wełniane kapcie + np. ciepła piżamka

laura

Postautor: laura » 16 gru 2017, 16:21

Kobiecie można kupić na prezent bieliznę. To będzie odważny, ale fajny prezent. Tutaj macie polecane kroje takiej bielizny. Warto pomyśleć o takim prezencie. Będzie to dobra opcja na kobiecy prezent.

misi3k

Postautor: misi3k » 20 gru 2017, 11:34

Co roku miałem ten problem co zakupić dla swojej dziewczyny, jednak po urodzinach mojej Majki zauważyłem, że bardzo jej się podobają prezenty w formie biżuteri. Dlatego na święta zdeycydowałem się zakupić jej kolczyki wiszące od słynnego projektanta Oscar de la Renta, sami zobaczcie - https://www.kateandkate.pl/firm-pol-146 ... Renta.html Biżuterie poleciła mi siostra mojej dziewczyny, błyskotki sa dobrej jakości i mają ciekawe wzornictwo. Polecam i wam :) Każda kobieta kocha biżuterie :)

roksanaszczep

Postautor: roksanaszczep » 26 lut 2018, 11:01

ja chciała bym dostać na pewną jakąś ładną biżuterię. Coś w stylu bransoletka z bursztynami. Bardzo lubię bursztyny i wszystką co można z nią robić.

misi3k

Postautor: misi3k » 26 kwie 2018, 10:20

witam,
byłam na wizycie w eyeprotect i wybrałam sobie piękne okulary z oprawkami, jednak dość sporo kosztują, mam nadzieje,że mikołaj mnie nimi obdaruje, tutaj mają bardzo dobrej jakości okulary o wyjątkowych kształtach polecam ;d

Wróć do „Na Każdy Temat”