Jak przyspieszyć wzrost paznokci?

Tematy różnej treści, nie zawsze związane z drukarkami
bikin35

Jak przyspieszyć wzrost paznokci?

Postautor: bikin35 » 26 maja 2017, 9:52

Jedz żelatynę. Jak ja zaczęłam ją jeść to bardzo szybko mi urosły. Możesz ją jeść w różnych deserah np. w galarete albo w żelkach.

Awatar użytkownika
Vipcioo
Kontaktowanie:

Re: Jak przyspieszyć wzrost paznokci?

Postautor: Vipcioo » 13 sie 2017, 19:45

Wsadź je sobie w dupę. Będą dobrze nawożone i lepiej rosły... A "deserach" piszemy nieuko przez ce ha.
Sławek
=====================
Kossel Plus + moje mody

Hadrian790

Postautor: Hadrian790 » 14 sie 2017, 8:50

W sumie to najlepiej albo poradzić się u specjalisty albo po prostu poprzeglądać różne strony tematyczne na ten temat. Bo tak naprawdę pytanie na forum jakiejś szczególnie specjalistycznej wiedzy nam raczej nie przyniesie :P.

Awatar użytkownika
Vipcioo
Kontaktowanie:

Postautor: Vipcioo » 14 sie 2017, 22:44

Hadrian, to jest jeden z trolli, na paru moich forach takich postów ostatnio jest pełno.
Sławek
=====================
Kossel Plus + moje mody

cariablix
Kontaktowanie:

Postautor: cariablix » 19 sie 2017, 18:17

Paznokcie osłabia przede wszystkim dieta uboga w białko. Upewnij się więc, czy w twoim jadłospisie nie brakuje przypadkiem chudego mięsa, jaj, mleka i niskotłuszczowych serów. Do swojego codziennego menu włącz również żywność bogatą w witaminy C, E, H oraz wszystkie z grupy B. Znajdziesz je przede wszystkich w produktach zbożowych oraz w zielonych liściach roślin. Od czasu do czasu skuś się także na żelki i galaretki owocowe. Żelatyna, jak nic innego pobudzi do życia twoje paznokietki.

Joahim

Postautor: Joahim » 14 lis 2017, 8:28

Dziewczyna robi specjalne naturalne odżywki, macza w tym paznokcie i rosną.

bczkix1
Kontaktowanie:

Postautor: bczkix1 » 20 lis 2017, 16:52

Moje paznokcie się wiecznie łamały, i to na dodatek zawsze dwa te same i zawsze w konkretnym miejscu... Zdążyłam zapuścić i już strzelały mi w połowie...ciężko to kleić, bo kleje szkodzą, żelowych paznokci mieć nie chciałam bo to w ogóle już niszczy płytkę. Dla mnie skuteczny okazał się oeparol na mocne paznokcie i włosy,który odkryłam przez przypadek. Znalazłam u babci na szafce i byłam zdziwiona, ze w ogóle to u niej jest bo ona akurat paznokcie ma piękne, więc nie wiem po co miałaby coś łykać. Okazuje się, że paznokcie miała piękne właśnie od kapsułek, ale zaczęła je brać bo mają w sobie olej z wiesiołka a ten olej podobno jest dobry na reumatyzm... Tak jej koleżanki z klubu seniora powiedziały. Padłam jak to usłyszałam, ale ważne, że mam dobry sposób na moje paznokcie :)

misi3k

Postautor: misi3k » 24 lis 2017, 15:10

w pierwszej kolejności należałoby wyleczyć grzybicę paznokci: http://przystanekdieta.pl/jak-leczyc-grzybice-paznokci/

Awatar użytkownika
zet

Postautor: zet » 29 lis 2017, 16:16

Uważam, że dość dobrym pomysłem w tym zakresie może być popytanie znajomych. Oni zawsze mają bardzo obszerną wiedzę :)
Na tym niepewnym świecie nie ma nic równie trudnego do zdobycia i równie łatwego do stracenia jak zaufanie

Awatar użytkownika
s_jank

Postautor: s_jank » 24 gru 2017, 22:20

Ja jestem dokładnie tego samego zdania co mój poprzednik... Nic dodać, nic ująć...
Minęło dużo czasu, odkąd ostatni raz widziałem wschód słońca.

Wróć do „Na Każdy Temat”