Ostrzeżenie dla kobiet farbujących włosy

Tematy różnej treści, nie zawsze związane z drukarkami
shiga18

Ostrzeżenie dla kobiet farbujących włosy

Postautor: shiga18 » 21 maja 2017, 1:26

Cześć, chciałam opowiedzieć Wam co mi się przytrafiło i jednocześnie przestrzec Was przed samodzielnym farbowaniem włosów w domu. Od jakiegoś czasu robię sobie balejaż blond platynowy. Gdyż miałam już odrosty postanowiłam udać się do fryzjera, jednak dzień wcześniej spotkałam się z znajomą jaka poradziła mi żebym zrobiła sobie odrosty w domu, ponieważ wyjdzie mi owo sporo taniej. Posłuchałam jej, kupiłam sobie farbę platynowy blond, niestety włosy na odrostach wyszły mi żółte, nie było tego tak widać lecz ja postanowiłam działać dalej, poleciałam szybko do sklepu i kupiłam silniejszy rozjaśniacz i ...przeraziłam sie efektu, włosy były pomarańczowe u góry a popielate na dole! Szok! Wyglądałam komicznie a zarazem przerażająco!! Na drugi dzień rano w chustce na głowie poszłam do fryzjera, i on był przerażony. Miałam popaloną skórę głowy, otwarte rany z jakich trochę się sączyło i dużo mniej włosów na głowie niż poprzednio. Powiedział mi iż to cud że nie straciłam włosów!!! Prosiłam go jednak aby coś z tym zrobił i powiem Wam iż udało się!! Lecz trzęsłam się ze strachu czy nie wylecą mi włosy, nałożył mi trochę brązu i trochę platyny i nawet się wyrównało. Niestety na głowie w dalszym ciągu mam strupy, i włosy strasznie rzadkie lecz zainwestowałam w wspaniała niemniej jednak drogą maseczkę i daję ją po każdym umyciu, niestety musi minąć co najmniej pół roku żeby włosy wróciły do poprzedniego stanu. Powiem Wam iż to był mój pierwszy i ostatni raz gdy farbowałam sama włosy a nauczkę mam do końca życia! Pozdrawiam!

Wróć do „Na Każdy Temat”