Ciekawa aranzacja biura - co wy o tym myslicie?

Tematy różnej treści, nie zawsze związane z drukarkami
aniamroz79

Ciekawa aranzacja biura - co wy o tym myslicie?

Postautor: aniamroz79 » 07 lis 2016, 14:43

Cześć. Pragę poznać waszą opinię związane typu mebli pracowniczych. Myślę, aby zaprezentować swojemu zleceniodawcy tego typu rozwiązanie Obrazek ale nie wiem czy nie okaże się ono zbyt nowoczesne. Tak, więc chciałam poznać zdanie większej liczby osób zanim przedstawię swoją koncepcję klientowi. Fotografie są ze strony firmy http://jfm-furniture.pl , która specjalizuje się w takiego rodzaju meblach pracowniczych. Posiadają bardzo ciekawe realizacje i pomyślałam o skorzystaniu z ich pomocy przy tym zleceniu. Meble pracownicze są robione na wymiar, według dostarczonego przeze mnie szkicu. Sęk w tym, że nie jestem w 100% przekonana czy zleceniodawca zaakceptuje tego typu rozwiązanie. Nie mam pewności czy tego rodzaju meble do biura nie będą dla niego zbyt odważne. Co wy o tym sądzicie? Będę wdzięczna za wasze opinie w tej kwestii.

Garreth
Kontaktowanie:

Re: Ciekawa aranzacja biura - co wy o tym myslicie?

Postautor: Garreth » 07 lis 2016, 14:58

http://forum.antyfani.pl/Ktore-Meble-Do ... t5927.html - dwie minuty szukania

I kilka innych. Marna próba wypozycjonowania strony, ciekawe czy ta firma zdaje sobie sprawę, że tego typu marketing jest prowadzony dla nich.

aniamroz79

Postautor: aniamroz79 » 07 lis 2016, 16:07

Garreth pisze:http://forum.antyfani.pl/Ktore-Meble-Do-Firmy-t5927.html - dwie minuty szukania

I kilka innych. Marna próba wypozycjonowania strony, ciekawe czy ta firma zdaje sobie sprawę, że tego typu marketing jest prowadzony dla nich.

Witam, rzeczywiście Twoje SEO jest lepsze - link w stopce do Forum. Kolego wejdź na swoje forum i zobacz jaki masz poziom dyskusji http://fabrykator.pl/board/viewtopic.php?f=38&t=584 - proponuje zacząć od siebie, niż innych pouczać. Jeśli chodzi o pozycjonowanie to twój link w stopce jest na pewno naturalny w oczach algorytmu Google. Więc radzę zająć się najpierw lekturą podstaw, a później oceniać innych.

Awatar użytkownika
FlameRunner
Kontaktowanie:

Postautor: FlameRunner » 07 lis 2016, 16:17

Yyy.
1. Wbij na forum o druku 3D.
2. Reklamuj/pozycjonuj firmę produkującą meble.
3. Ktoś zwraca uwagę.
4. Pluj się, że jesteś lepszym specjalistą SEO.
:mrgreen:

Jestem bardzo ciekaw, czy firma JFM furniture jest świadoma, co tu się dzieje...
Ostatnio zmieniony 07 lis 2016, 16:19 przez FlameRunner, łącznie zmieniany 1 raz.

Garreth
Kontaktowanie:

Postautor: Garreth » 07 lis 2016, 16:19

Nie pouczam, nie lubie syfu i jak przyjdzie admin to zrobi porzadek mam nadzieje:)
Fabrykator to nie jest moje forum, a Ty nie masz pojecia jaka jest jego historia i dlaczego tutaj są osoby ktore na tamto forum przekierowuja.
A poziom dyskusji docenilbys gdybys rozumiał tresci jakie sie tam znajduja:) idz gdzies indziej trzaskac spam.

aniamroz79

Postautor: aniamroz79 » 07 lis 2016, 16:23

Dobra koledzy i koleżanki - jednej rzeczy nie rozumiem - dodaje posta z linkiem i jest problem. Ok - niech admin wywali post i po sprawie będzie ;-) Nie chciałam nikogo urazić. Pozdrawiam i życzę miłego popołudnia - szkoda czasu na przepychanki ;-) Wszyscy mamy lepsze rzeczy do robienia po pracy.

Awatar użytkownika
animos

Postautor: animos » 07 lis 2016, 23:58

aniamroz79 pisze:Dobra koledzy i koleżanki - jednej rzeczy nie rozumiem - dodaje posta z linkiem i jest problem.

Ten sam tekst, lekko zmodyfikowany na tylu forach?
Większość wrzucona 24.10.2016, przeważnie jako pierwszy post danej osoby na forum .....
spam.jpg

Cedehan

Postautor: Cedehan » 13 gru 2016, 8:57

Ten fiolet by mnie chyba wykończył. A tak to spoko.
banery polecam

laura

Postautor: laura » 03 sty 2018, 15:18

Można sobie nowocześnie urządzić biuro meblami z tego sklepu https://meble24sklep.pl/narozniki-nowoczesne-28 Nadają się one do wielu pomieszczeń. W sklepie jest duży wybór, więc na pewno każdy wybierze coś dla siebie.

Profesorski462

Postautor: Profesorski462 » 05 lut 2018, 10:25

Wyjątkowo mi się NIE podoba, jest po prostu zbyt kosmiczne i robi wyobrażenie jakby ktoś obrócił pokój i go powywracał :P.

Wróć do „Na Każdy Temat”