filament z GUMAPLAST

Tematy różnej treści, nie zawsze związane z drukarkami

Awatar użytkownika
FlameRunner
Kontaktowanie:

Re: filament z GUMAPLAST

Postautor: FlameRunner » 08 sty 2016, 23:41

A ja się dziwię, czemu ludzie (Polacy!) w internetach plują na polskich przedsiębiorców...

Awatar użytkownika
bartwaw

Postautor: bartwaw » 09 sty 2016, 8:48

g4ever pisze:i nawet takie same kombinerki!!

Kombinerki były w zestawie z maszyną...
Chcesz pomóc -1% dla mojej chorej Córeczki:
http://igunia.pl/

Awatar użytkownika
Chrupek
Kontaktowanie:

Postautor: Chrupek » 09 sty 2016, 10:07

FlameRunner pisze:A ja się dziwię, czemu ludzie (Polacy!) w internetach plują na polskich przedsiębiorców...

A ja się dziwię, czemu ludzie (Polacy!) w internetach generalizują...

Awatar użytkownika
FlameRunner
Kontaktowanie:

Postautor: FlameRunner » 09 sty 2016, 10:16

Bo tak wygodniej, ciągłe dodawanie zwrotów jak "niektórzy", "większość", "często, ale nie zawsze", "z chlubnymi wyjątkami", "prawie zawsze" byłoby wybitnie nużące. :bania:

Ale oczywiście masz rację, także napiszę to tak:
A ja się dziwię, czemu często zdarza się, że ludzie (Polacy!) w internetach plują na polskich przedsiębiorców...

Awatar użytkownika
virgin71

Postautor: virgin71 » 09 sty 2016, 10:24

Nie wiem jak można się dziwić. Kolega z Gumaplastu leci w cenę plastiku i wszyscy się cieszą. Używa zdjęć ColorFabbu płacz.
Gdyby robił filament w cenie ColorFabbu, wtedy miałby maszyny jak oni i nawet kombinerki jak oni. Faktycznie trochę przesada z tymi zdjęciami z filmiku z YT, ale jest to konsekwencją ceny.
Sklep stoi w chmurze presty, jest słabo skonfigurowaną prestą, średnio przystosowaną pod siebie. Grafiki rażą pikselami. Nawet profil na FB wygląd mocno amatorsko, ale chyba wiecie dlaczego? Bo ładny i dobry sklep to kasa. Dobre grafiki to kasa. Marketing kolejna kasa.
Z czego ma to opłacić jak robi plastiki za 35-45zł kg z VAT!?

Fakt, można zarzucić, że wystarczyło zrobić własne zdjęcie.

rorek80

Postautor: rorek80 » 09 sty 2016, 10:30

E tam nie znacie się, te kombinerki to istotny element konstrukcyjny, każda tego typu maszyna w tym samym miejscu ma zainstalowane kombinerki. Byłem na dalekim wschodzie jak i zachodzie, zawsze w tym samym miejscu były zainstalowane kombinerki. U jednego producenta były tylko innego koloru czerwonego, ale tam robili filament o przekroju kwadratowym. Gratuluję GUMAPLAST kolejnego producenta w super tajnej technologii kombinerek.

Awatar użytkownika
zelek93

Postautor: zelek93 » 09 sty 2016, 10:40

Te kombinerki są do cięcia filamentu przy przejściu na nową rolkę, może po prostu dają takie do zestawu z linią produkcyjną ? :bania:
A tak na serio, jestem zwolennikiem swojego nawet jeśli skromnego. Nie wiem czy gumaplast produkuje w garażu czy w zaawansowanej hali produkcyjnej ale wydaje mi się, że ze wszystkiego można zrobić profesjonalne zdjęcie przy odrobinie kreatywności i zaangażowania. Bo w tym przypadku nie razi mnie jakość zdjęć na stronie a to że bezczelnie je powalili od innego producenta. :evil:

Awatar użytkownika
FlameRunner
Kontaktowanie:

Postautor: FlameRunner » 10 sty 2016, 23:00

Zdjęcia linii ColorFabb zniknęły.
Została przywrócona stara strona, wykorzystująca zdjęcia wzięte od MakerBota...

Wróć do „Na Każdy Temat”