Komercja i jej wpływ na życie forumowe

Tematy różnej treści, nie zawsze związane z drukarkami
acc

Re: Komercja i jej wpływ na życie forumowe

Postautor: acc » 18 gru 2013, 7:51

u-design pisze:wow :shock: ale tekstu - dobra czytanka do snu :)

ja się poddałem w czytaniu jak kilka stron wczoraj doszło :)
no dobra - dochodzimy do 10 stron i zamykamy temat? :P
Pozdrawiam,
Adam

Awatar użytkownika
BlazakoV

Postautor: BlazakoV » 18 gru 2013, 10:02

no dobra - dochodzimy do 10 stron i zamykamy temat?

Świetny pomysł - nie czytaj, zamknij, wyrzuć a potem dalej zastanawiaj się dlaczego na forum coraz mniej się dzieje.

Awatar użytkownika
syntetyczny
Kontaktowanie:

Postautor: syntetyczny » 18 gru 2013, 10:09

Zdefiniuj za mało i co byś chciał aby się działo.
eppure si muove
sklep z akcesoriami RepRap http://www.byq3d.eu

Awatar użytkownika
BlazakoV

Postautor: BlazakoV » 18 gru 2013, 10:24

Nie mówię "mało" tylko "coraz mniej". Nie ma dyskusji o nowych konstrukcjach, nie ma dyskusji o newsach (tyle co przyniesie Paweł z CD3D), nie ma tego co było w czasach świetności RRF - czyli tematów bardziej ogólnych, dyskusji koncepcyjnych, domysłów, plotek. :P Zniknęły konkursy (choć nie brałem w nich udziału to z podziwem śledziłem to co się tam działo).

W ogóle wchodząc na stronę "nieczytane" interesujących dla mnie tematów jest może 1/10, sporo się powtarza. Owszem, czasem wchodzę pomóc jakiemuś nowicjuszowi, ale dla mnie jako power-usera to trochę za mało.

drygol

Postautor: drygol » 18 gru 2013, 10:42

:bania: :bania: :bania:

Jajebe :D czytam i leje :D

Powiem tak , fajnie ze jest forum i ze mozna na nim pogadac , fajnie ze sa producenci zdywersyfikowani , fajnie ze moge sie czegos nauczyc , fajnie ze moge wymieniac poglady , fajnie ze moge sie spotkac i zapalic papierocha z ludzmi z forum (oprocz Krzyska bo ten to ciagle zalatany :bania: ) i ogolnie super sprawa caly ten druk 3D.
A wszystkie bledy (glownie kosztowe) ktore popelnilem sa tylko i wylacznie moja wina i moim lenistwem bo zanim cos kupilem wystarczylo zrobic odowiedni research.\
Drukarka 3D to nie kefir ze po wieczku poznasz ze swiezy lol :lol:

Czy wy nie macie zadnego browara w domu ze tak sobie wszyscy do gardel skaczecie :mrgreen: :piwo:
Swieta ida , dajcie sobie siana troche i wiecej konstuktywnych wypowiedzi by sie przydalo a nie jak zwykle "ja mam racje ! .... NIE to JA mam racje !!! "

nata

Postautor: nata » 19 lip 2018, 4:33

Please treat each other well. Everybody has difficulties that we have to overcome, do not know later but how to live each day happily.

Wróć do „Na Każdy Temat”