Jak pozbyć się brzucha?

Tematy różnej treści, nie zawsze związane z drukarkami
Awatar użytkownika
Mer19750

Jak pozbyć się brzucha?

Postautor: Mer19750 » 04 gru 2017, 17:06

Hejka wszystkim forumowiczom tego forum :) Czy macie może jakieś doświadczenia w zakresie tego jak w sposób skuteczny pozbyć się brzucha? Czy jesteście w stanie poradzić mi coś sprawdzonego w tym obszarze tematycznym? Zastanawiam się właśnie w chwili obecnej co sądzicie o poradach na przykład z tego artykułu https://www.trener.pl/trener-odpowiada/ ... e-brzucha/ Czy jest on Waszym zdaniem wart uwagi? Z góry wielkie dzięki za wszelkiego rodzaju porady i sugestie odnośnie tego obszaru tematycznego. Z całą pewnością mi się przydadzą :)
Dziesiątego dnia rano postanowiłem o wszystkim zapomnieć. To, co miałem utracić, już utraciłem.

olela

Re: Jak pozbyć się brzucha?

Postautor: olela » 05 gru 2017, 15:58

Oprócz oczywiście ćwiczeń trzeba zmienić nawyki żywieniowe, zdrowa zbilansowana dieta to sukces, bez tego ciężko będzie :)

lana36886

Postautor: lana36886 » 24 gru 2017, 16:37

Więcej biegania i ruchu + mniej chipsów i tego typu gównianego jedzenia :D.

Awatar użytkownika
Marcin1415

Postautor: Marcin1415 » 25 gru 2017, 1:34

Witam

Przymierzyłem się do mojego pierwszego wina gronowego. Winogrona ciemno fioletowe, nie wiem jaka odmiana. 20kg owoców, zmiażdżyłem, wycisnąłem. Dałem do dużej miski dodałem ok 1g piro, stało w temp ok 15st. następnego dnia dodałem trochę pektopolu. Następnego dnia (niedziela) zmierzyłem blg~16. Dodałem przygotowanej pieniącej się MD z IOC bayanus. Przeniosłem całość do pokoju ~18stopni, mieszam 2 razy na dobę ale do dziś nic się nie dzieje tzn. nie ma widocznych oznak fermentacji, nie śmierdzi, po prostu plaża. Czy jest za zimno? bayanusy chyba powinny wystartować. Co robić żeby nie spartolić nastawu? Wszystko robiłem raczej wg instrukcji z forum. Pomóżcie proszę.

misi3k

Postautor: misi3k » 11 sty 2018, 15:11

Polecam wykonywanie lekkich ćwiczeń izometrycznych. Nie zmęczycie się przy nich, a poczujcie dużą różnice. Tutaj znajdziecie przykładowe ćwiczenia http://1szw.pl/czym-polegaja-cwiczenia-izometryczne/ można je wykonywać w domu :) polecam!

Awatar użytkownika
sibu19706

Postautor: sibu19706 » 16 sty 2018, 15:12

Moim zdaniem w Internecie jest naprawdę sporo porad tego typu :) Warto się z nimi zapoznać. Przynajmniej ja tak często robię.
Wiem coś o urazie: to trucizna, którą sam pijesz, spodziewając się, że inni umrą.

Awatar użytkownika
Etkan

Postautor: Etkan » 18 sty 2018, 22:15

Nie pierwszy raz porusza się taki temat. Brakuje jednak porównania z innymi możliwościami.
Kto nie myśli o swym ciele, ten tym łacniej pada jego ofiarą

misi3k

Postautor: misi3k » 24 sty 2018, 9:18

Hejka, polecam picie koktajlów doskonale się trawią i nie wzdymają, tutaj macie przykłady http://aptekanowa.pl/dieta/przepisy-pro ... hudzajace/ oprócz tego dodajcie kilkanaście brzuszków co drugi dzień, a pozbędziecie się brzuszka :D

Awatar użytkownika
Baltazar

Postautor: Baltazar » 12 kwie 2018, 11:57

Należy mieć na uwadze, że tłuszcz spala się stosunkowo równomiernie z każdej części ciała, przez co nie da się schudnąć tylko na brzuchu, czy innej części ciała. Schudnąć można skutecznie dzięki różnym ćwiczeniom cardio, które dodatkowo usprawniają funkcjonowanie całego organizmu. Oczywiście dieta niskokaloryczna może odgrywać również bardzo ważną rolę i należy o tym pamiętać. Jeśli nie chce Wam się każdego dnia myśleć o przygotowywaniu dietetycznych dań, to polecam skorzystać z cateringu dietetycznego WygodnaDieta.pl, bo dużo łatwiej zrzuca się z nim zbędne kilogramy. ;)

misi3k

Postautor: misi3k » 23 kwie 2018, 9:43

hej,
dla mnie pomógł sok z aloesu, nie wierzycie poczytajcie i poznajcie jego właściwości https://duoaloes.pl/wlasciwosci-aloesu pomaga utrzymać zdrowy wygląd, oczyszcza i jednocześnie nawilża ciało, skórę i włosy. To zdrowy i naturalny środek na młodość :)

Wróć do „Na Każdy Temat”