Strona 1 z 1

Jakie ubezpieczenie mieszkania?

: 24 lis 2017, 14:02
autor: Icebox
Cześć Wam ;) Poszukuję właśnie jakichś sprawdzonych ubezpieczeń mieszkaniowych. Czy macie może w tym jakieś doświadczenie i jesteście w stanie coś doradzić? Zastanawiam się w chwili obecnej czy na przykład coś stąd byłoby ok www.ubezpieczeniemieszkania.pl Co o tym sądzicie?

Re: Jakie ubezpieczenie mieszkania?

: 05 gru 2017, 15:56
autor: olela
My swój dom ubezpieczyliśmy w Concordii, dobra forma i w razie jakiejś szkody w ogóle nie ma problemu z wypłatą odszkodowania. Ubezpieczasz co sobie chcesz, ja mam dosyć szeroki pakiet ale taki mi był potrzebny. Dobrze jest ubezpieczyć mienie stałe i ruchome oraz oszklenie wewnątrz :) Nam się to bardzo przydało.

Re: Jakie ubezpieczenie mieszkania?

: 18 sty 2018, 16:21
autor: sibu19706
A czy w zakresie ubezpieczenia na życie jesteście w stanie coś polecić i doradzić? Co byście powiedzieli na przykład na tego typu ranking http://www.ubezpieczeniaonline.pl/ranking-ubezpieczen/ubezpieczenia-na-zycie/0.html ?

Re: Jakie ubezpieczenie mieszkania?

: 31 sty 2018, 9:44
autor: olela
Mówimy tu o ubezpieczeniu mieszkania i tak jak wspominałam przejrzyj ofertę concordii, również dotyczącą polisy na życie :)

Re: Jakie ubezpieczenie mieszkania?

: 25 kwie 2018, 14:08
autor: GregCorby
Hm... A jak ubezpieczyć się na zagraniczny wyjazd? Czy Waszym zdaniem np. ekuz warszawa w polisaturystyczna.pl będzie dobrym wyborem?