Zmiany organizacyjne na forum - przeprowadzka

Awatar użytkownika
virgin71

Re: Zmiany organizacyjne na forum - przeprowadzka

Postautor: virgin71 » 10 kwie 2016, 0:51

Tak jak trzeba mieć kulturę osobistą, tak samo potrzebujesz poznać sposób komunikacji na forach, bo to co odpisałeś świadczy o braku kultury, którego do tej pory bym Ci nie zarzucił. Pisanie na forum per "Pan", jest tak samo niekulturalne, jak rozmowa na "Ty" z nowo poznaną w "realu" osobą.

dawidu00

Postautor: dawidu00 » 10 kwie 2016, 0:53

zdj pisze:
virgin71 pisze:
zdj pisze:No jak Pan nie będzie nim administrował to dla mnie jest duża zmiana

Zgodnie z netykietą i przyjętymi normami w komunikacji na forach internetowych, nie używamy formy grzecznościowej "Pan". Zwracamy się na "Ty", a o pozostałych użytkownikach piszemy "koledzy, koleżanki". Piszę to dlatego, że to kolejny Twój wpis, gdzie zwracasz się do @Krzyśka per "Pan".

Przykro mi ale raczej nie zmienię formy grzecznościowej Pan na ty , netykieta ? jak wypijemy "brudzia" to będziemy na TY

Jestem tego samego zdania , do puki się z kimś nie napiję , to nie ma szansy przejść na "ty" tym bardziej , że ja mam 18lat a Krzysztof 38lat. W sumie jak by się postarał to mógł być moim ojcem ( Sorry Krzysztofie ale musiałem) :bania:

zdj

Postautor: zdj » 10 kwie 2016, 1:06

virgin71 pisze:Tak jak trzeba mieć kulturę osobistą, tak samo potrzebujesz poznać sposób komunikacji na forach, bo to co odpisałeś świadczy o braku kultury, którego do tej pory bym Ci nie zarzucił. Pisanie na forum per "Pan", jest tak samo niekulturalne, jak rozmowa na "Ty" z nowo poznaną w "realu" osobą.

Dla mnie to wygląda jak byś chciał mi wmówić że czarne jest białe . Ulica czy forum forma PAN Pani nie jest niekulturalna, weź słownik i sprawdź co znaczą te słowa.

Awatar użytkownika
virgin71

Postautor: virgin71 » 10 kwie 2016, 1:23

zdj pisze:Dla mnie to wygląda jak byś chciał mi wmówić że czarne jest białe . Ulica czy forum forma PAN Pani nie jest niekulturalna, weź słownik i sprawdź co znaczą te słowa.

Wkradła się niekonsekwencja. Chciałeś napisać: niech Pan weźmie słownik i przeczyta, prawda? Przecież jestem w podobnym wieku co @krzysiek i nie piliśmy brudzia...

Awatar użytkownika
Sławek

Postautor: Sławek » 10 kwie 2016, 7:11

virgin71 pisze:
zdj pisze:Dla mnie to wygląda jak byś chciał mi wmówić że czarne jest białe . Ulica czy forum forma PAN Pani nie jest niekulturalna, weź słownik i sprawdź co znaczą te słowa.

Wkradła się niekonsekwencja. Chciałeś napisać: niech Pan weźmie słownik i przeczyta, prawda? Przecież jestem w podobnym wieku co @krzysiek i nie piliśmy brudzia...

:piwo:

rasgan
Kontaktowanie:

Postautor: rasgan » 10 kwie 2016, 7:19

Ech... Patriotyzm lokalny. Forum to ty ale forum jest polskie więc forma Pan też powinna być poprawna. A co gdyby ktoś był 60 letnim profesorem? To do niego też na ty na forum pisać? Ja się z tym nie spotkałem

Wysłane z mojego m2 note przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
Fabrykator.pl
Kontaktowanie:

Postautor: Fabrykator.pl » 10 kwie 2016, 7:32

virgin71 pisze:

:git:

I na tym KONIEC OFFTOPA :evil:

Awatar użytkownika
Fabrykator.pl
Kontaktowanie:

Postautor: Fabrykator.pl » 12 kwie 2016, 6:46

Cytuję z CD3D:

"W otrzymanym oświadczeniu czytamy, że aktualnie trwa audyt obecnych regulaminów forum oraz dostosowywanie ich do aktualnej sytuacji prawnej. W kolejnym etapie, administracja zostanie przekazana wybranym przez spółkę osobom. Gdy tylko ten etap dobiegnie końca, wszystkie informacje w tej sprawie zostaną przekazane na forum w formie stosownego oświadczenia."

http://centrumdruku3d.pl/3novatica-prze ... oza-firma/

Awatar użytkownika
Sławek

Postautor: Sławek » 12 kwie 2016, 7:42

Wow, normalnie jak rasowe korpo hehe

stasiek

Postautor: stasiek » 12 kwie 2016, 9:56

Sławek pisze:Wow, normalnie jak rasowe korpo hehe

Ciekawe czy będziemy musieli ubrać avatary w jakiś drescode ;)

Wróć do „Informator”