Witam nowych użytkowników

Awatar użytkownika
Exodus

Re: Witam nowych użytkowników

Postautor: Exodus » 11 sty 2015, 16:51

Skończyłem składać swojego GATE więc wypada się teraz przywitać..
Dużo już tutaj czytałem jak i napisałem kilka drobnych postów/tematów.. Teraz rozpoczną się bardziej konkretne pytania, wątpliwości i uwagi dotyczące sprzętu jak i samego druku.. :)

Pozdrawiam - Wojtek z Krakowa :)

explodus

Postautor: explodus » 12 sty 2015, 14:13

Cześć wszystkim,

Od ponad roku posiadam swoją Prusę Mendel i chyba nadszedł czas, żeby się przywitać i zacząć udzielać na forum :) Przy okazji chciałbym podziękować wszystkim tutaj za cenne wskazówki odnośnie budowy i kalibracji, Panu Krzysztofowi, za fachową wiedzę oraz Cieszynowi, od którego udało mi się kupić prawie wszystkie części do mojej drukarki :)

Jestem Przemek, na co dzień mieszkam w Krakowie i programuję prawie wszystko, choć zwykle aplikacje webowe. Zainteresowałem się drukiem, zbudowałem pierwszą drukarkę i fajnie byłoby budować kolejne, podobne urządzenia.

Pozdrawiam wszystkich drukarzy

Awatar użytkownika
MiniK

Postautor: MiniK » 12 sty 2015, 14:19

Cześć, witam krajana z Krakowa!

Stronk

Postautor: Stronk » 12 sty 2015, 14:44

Witam kolejnego Krakusa ;)

FerG

Postautor: FerG » 12 sty 2015, 15:42

Witam wszystkich. Trochę głupio, że dopiero teraz, ale wcześniej nie widziałem tego tematu :roll: Jestem z Wrocławia, studiuję na Politechnice Wrocławskiej i dzięki użytkownikom tego forum jestem w trakcie zamawiania/składania Mendelka90 :)
Lubię jeździć na rowerze a co za tym idzie ostatnio staram się poprawić swoje bezpieczeństwo na drodze poprzez projektowanie czegoś na wzór RevoLights (http://revolights.com/pages/howitworks), jednak na tym nie chcę zakończyć - w dalszych planach kolejne projekty z dziedziny elektroniki użytkowej/bezpieczeństwa :)
Jeszcze raz cześć i czołem :D

acc

Postautor: acc » 12 sty 2015, 21:28

O, pracuję blisko Ciebie FerG :)
Pozdrawiam,
Adam

FerG

Postautor: FerG » 12 sty 2015, 22:09

O, to będę miał blisko po jakieś rady jakby co, a gdzie dokładnie jeśli można wiedzieć? ;)

Stronk

Postautor: Stronk » 12 sty 2015, 22:54

Wow niezły patent z tym światłem do bika chętnie zobaczę efekt końcowy może i ja bym cobie coś takiego sprawił do swojej maszynki ;)

Wróć do „Informator”