Witam nowych użytkowników

Awatar użytkownika
Fabrykator.pl
Kontaktowanie:

Witam nowych użytkowników

Postautor: Fabrykator.pl » 24 mar 2012, 20:58

Witam wszystkich nowo zarejestrowanych na forum !!
Mam nadzieję, że treści zawarte w tematach pomogą w budowie i użytkowaniu RepRap-a

Życzę miłej lektury
Krzysztof Dymianiuk
Unique Design

Awatar użytkownika
bogda66

Re: Witam nowych użytkowników

Postautor: bogda66 » 28 maja 2012, 20:17

Miło mi dołączyć do grona właścicieli drukarki, jednak szukam jakiejś instrukcji dla początkującego i brakuje mi przynajmniej zdjęć, tak żebym mógł wychwycić różnicę w montażu do tych podanych w instrukcji. :roll:
RepRap, cel model SU-34 EDF.

Awatar użytkownika
Fabrykator.pl
Kontaktowanie:

Postautor: Fabrykator.pl » 28 maja 2012, 20:36

\witaj !!
Napisz w dziele mechanika jakie fotki by pomogły i wrzucę wraz z opisem

muerte

Postautor: muerte » 05 wrz 2012, 12:29

Witam Was wszystkich.
Od paru dni czytam i oglądam filmiki na temat drukowania 3D. Mam lekki chaos w głowie, nie sądziłem ze jest tyle materiałów i informacji na ten temat.
Ciesze się, ze jest u nas społeczność, która ma chęci dzielić się doświadczeniami.
Przymierzam się do swojej pierwszej drukarki. Logika nakazuje, żeby sobie kupić gotowe pudło, które człowiek postawi na stoliku i naciśnie PRINT, ale to chyba nie całkiem tak działa :)
Właściwie to na początku przypadkowe trafienie na to forum uchroniło mnie przed zakupem "pierwszej Polskiej drukarki 3D", tak byłem zestresowany wizją samodzielnego skręcania drutów [a co gorsza, LUTOWANIA elektroniki] :)

Po poczytaniu forum stwierdziłem, ze jednak na początek należy się zaopatrzyć w taką maszynę, w której widać co i jak. Żeby się człowiek nauczył.
Poza tym taka otwarta drukarka jest po prostu, cóż, ładna :). Może inaczej, ale ładna. A przede wszystkim jest indywidualna.

pozdrawiam

Awatar użytkownika
Fabrykator.pl
Kontaktowanie:

Postautor: Fabrykator.pl » 05 wrz 2012, 13:50

Witaj!

Jesteśmy tu po to aby pomóc!

Mróz

Postautor: Mróz » 05 paź 2012, 9:05

Witam wszystkich nowych i starszych użytkowników drukarek 3D.
Od niedawna mam własną drukarkę i ciekaw jestem jakości wydruków.

jonek

Postautor: jonek » 16 paź 2012, 18:19

Witam,
Niedawno zakupiłem zestaw do budowy drukarki na allegro (bo nie mam czasu na latanie za każdą śrubką) i powoli mam zamiar zacząć ogarniać się w tej dziedzinie. Pewnie będę tutaj zadawał wiele oczywistych dla was pytań więc proszę o cierpliwość :) Pozdrawiam wszystkich :)

eimspl

Postautor: eimspl » 21 paź 2012, 15:07

Mnie także miło dołączyć do szanownego grona :) Pozdrowienia dla wszystkich! :git:

Wróć do „Informator”