YeltaStock :: la rostock

Prezentacja naszych drukarek
Awatar użytkownika
yoyoek1

Re: YeltaStock :: la rostock

Postautor: yoyoek1 » 07 sie 2018, 15:13

:)
Ciekawe jest to jakie losy ma taka drukarka. Nóżek nie ma a wędruje.
Jeśli Masz problemy od samego początku bardzo mi przykro ale jak Pokonasz wstępne przeszkody z kalibracja i drukarka w końcu znajdzie swoje miejsce u Ciebie w domu to będziesz zadowonony.
Na chwilę obecną jestem w Gwatemali nie posiadam niczego co mogło by Tobie pomóc. Nic też nie wskazuje na to by moja sytuacja miała się zmienić.
Yeltastock to kest jedna z wielu drukarek typu delta. Jesli nie otrzymałeś od poprzedniego wlasciciela żadnych instrukcji :( szkora zawsze przekazuje w rece drukarke z ustna instrukcja co i jak.
Zakladam że jeśli się jej ktos pozbyl to pewnie nie aktualizowal tez firmweru. Ostatni raz mialem mozliwosc pracy z drukarkami 3 prawie lata temu. Od tego czasu na pewno jest dostępny lepszy firmware niz ten co jest na drukarce.
Nie jest to super skomplikowane od tylko ostrożnie bo mozna popsuć drukarkę jak się jest nieuwaznym.

jata

Re: YeltaStock :: la rostock

Postautor: jata » 07 sie 2018, 15:25

Korzystając z lżejszego dnia w robocie naoglądałem się od groma poradników a propos kalibracji - co prawda dotyczyły Kossela, ale chyba da się to dostosować do tej.
Aktualizację Marlina zrobię jak ogarnę obecne ustawienia..

Instrukcje otrzymałem dosyć szczątkowe - ale chyba mimo wszystko uda się sprzęt uruchomić - dam znać..;)

Pzdr!

Wróć do „Nasze drukarki”