Które silniki lepsze do drukarki.

Tematy dotyczące mechanicznej konstrukcji drukarki
Awatar użytkownika
animos

Re: Które silniki lepsze do drukarki.

Postautor: animos » 27 lis 2016, 18:18

g4ever pisze:hmmm a ja czeskich sprzedałem ponad 1000 sztuk.... a Józek Prusa.... jeszcze więcej w swoich drukarkach.... i chyba ani On ani Ja nie zamierzamy tego przerwać...

Pewna firm z Olsztyna, której nazwa zaczyna się na ostatnią literę alfabetu sprzedała Dellowi 5000 drukarek (w każdej 4 silniki), a potem okazało się, że ta umowa została anulowana.

Polska była 2 na świecie eksporterem iphonów. Niektóre egzemplarze były eksportowane po 15 razy - jak się zniszczyło opakowanie to sprzedawano je taniej na allegro. Za każdym razem był zwrot vatu. Po uszczelnieniu systemu między innymi wprowadzeniu odwróconego vatu eksport tego zmalał praktycznie do zera. Czechy przez karuzelowe transakcje wyprzedziły Wielką Brytanię i zajęły 2 miejsce po Niemczech w naszym eksporcie. To głównie, ze względu na położenie naszego sąsiada dogodne szczególnie dla południa Polski.

a) g4ever gdybyś podał 2000 sztuk, a może nawet 10000 sztuk sprzedanych i tak część osób by uwierzyła. Podajesz ilości bez potwierdzenia lub przynajmniej uprawdopodobnienia, że takie operacje handlowe zaistniały.

b) nie można ilością sprzedaży afirmować produkt bez obiektywnego porównania wolumenu transakcji innych konkurencyjnych rzeczy, obarczonych dodatkowo niepewnością, że zakupy mogą być dokonywane w celu odsprzedaży z zyskiem lub w innym nie związanym z budową drukarek celu. Przeważnie najtańszy produkt z danego zakresu ma największy popyt, co nie oznacza, że jest on najbardziej odpowiedni mimo, ze sprzedaje się go najwięcej.

Wróć do „Mechanika”