Znaleziono 7 wyników

autor: laura
19 lut 2018, 22:12
Forum: Na Każdy Temat
Temat: Szkolenia - warto
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 2464

Re: Szkolenia - warto

Języków na pewno warto się uczyć. W dobrych szkołach językowych można szybko nauczyć się języka w komunikatywnym stopniu. Ta szkoła https://lincoln.edu.pl/warszawa/ oferuje dobre kursy językowe. Bez problemu nauczycie się z nimi języka.
autor: laura
04 sty 2018, 13:44
Forum: Na Każdy Temat
Temat: Pomysł na babski wypad
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 764

Re: Pomysł na babski wypad

A w weekend jak spędzacie czas wolny? Dla odprężenia warto się udać do galerii sztuki http://www.va-gallery.pl/ To spokojne i przyjemne miejsce. Można tam porozmyślać i zapomnieć o problemach. Lubicie takie miejsca? Warto się co jakiś czas tam udać, żeby odpocząć.
autor: laura
03 sty 2018, 15:18
Forum: Na Każdy Temat
Temat: Ciekawa aranzacja biura - co wy o tym myslicie?
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 6429

Re: Ciekawa aranzacja biura - co wy o tym myslicie?

Można sobie nowocześnie urządzić biuro meblami z tego sklepu https://meble24sklep.pl/narozniki-nowoczesne-28 Nadają się one do wielu pomieszczeń. W sklepie jest duży wybór, więc na pewno każdy wybierze coś dla siebie.
autor: laura
22 gru 2017, 19:12
Forum: Informator
Temat: Internet
Odpowiedzi: 0
Odsłony: 160

Internet

Gdzie macie wykupiony swój internet domowy, telewizję? Świetną ofertę ma ta firma http://rankinginternetu.pl/upc/ To doświadczona firma. Dostarczają internet dobrej szybkości w taniej cenie. Warto u nich wykupić sobie internet, ale można też telewizję. To super firma.
autor: laura
21 gru 2017, 14:04
Forum: GATE 2.0
Temat: Czy Gate 2.0 to dalej sensowny zakup?
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 3207

Re: Czy Gate 2.0 to dalej sensowny zakup?

Warto wysyłać paczki tym kurierem https://www.brokerkurier.pl/transport-z-chin-do-polskin To sprawdzona firma. Dostarczają paczki w terminie. Można u nich płacić online i wybrać dzień wysyłki. Mają też opcję połączenia się ze swoim kontem Allegro i szybko wybrać adres wysyłki. To tani kurier.
autor: laura
16 gru 2017, 16:21
Forum: Na Każdy Temat
Temat: Hej co byście chciały dostać pod choinkę na święta ?
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 323

Re: Hej co byście chciały dostać pod choinkę na święta ?

Kobiecie można kupić na prezent bieliznę. To będzie odważny, ale fajny prezent. Tutaj macie polecane kroje takiej bielizny. Warto pomyśleć o takim prezencie. Będzie to dobra opcja na kobiecy prezent.
autor: laura
13 lis 2017, 19:40
Forum: Pierwsze Kroki / Pytania początkujących
Temat: Aliexpress...
Odpowiedzi: 21
Odsłony: 2569

Re: Aliexpress...

Sporo rzeczy zamówionych z Aliexpress przychodzi i całkiem nieźle działa. Ta strona w miarę rozpowszechniła się już w Polsce. Można tam znaleźć sporo ciekawych produktów za małe pieniądze. Ale jeśli boicie się zamawiać na Aliexpress ze względu na cło, to poczytajcie o tym. Można uniknąć opłat.

Wyszukiwanie zaawansowane